Doma totiž podlehli juniorce Humpolce. Smůlovatou prohru v Habrech utrpěly Černovice, které posílil exligista Libor Koller. Sedm minut před koncem ještě vedly 3:2.

KOŠETICE – HUMPOLEC B 1:2

První šanci utkání měli domácí, v 9. minutě ale trestný kop skvěle vytáhl Brávek. Vzápětí se dostal do brejku humpolecký Štěpán, Holan mu však skórovat neumožnil. Po půlhodině hry byl ve vápně faulován Bystričan a A. Vejsada poslal z penalty Košetice do vedení. Domácí se však dlouho neradovali, hrubku obrany potrestal vyrovnáním Kameš. Ve druhé půli nevyužila obě mužstva několik šancí, takže se rozhodlo až v 83. minutě, kdy další penaltu proměnil humpolecký Beránek.

Góly: 33. A. Vejsada (PK) – 40. Kameš, 83. Beránek (PK). Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Košetice: Holan (27. Duffek) – Dvořák, Nováček, T. Vejsada, Kadlec, Fenár (84. Štyx), Bystričan, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Jíša. Humpolec B: Brávek – Kameš, Fikar, Metál, Málek, Beránek, Bláha, Kratochvíl, Maršík, Žatečka (64. Kubíček), Štěpán (42. Skryja). ⋌(vjs)

MÍROVKA – JIŘICE 3:0

Domácí chtěli vrátit hostům podzimní porážku a to se jim povedlo na jedničku. Do vedení šli hned v 5. minutě, kdy se krásnou střelou blýskl Němec. Poté měli domácí na mále, ale míč letící do prázdné branky vykopl M. Semrád. A tak se trestalo na druhé straně, na 2:0 z přímého kopu zvýšil M. Semrád. Ve druhém poločase převaha Mírovky trvala a Jiřice hrozily z protiútoků. Při jednom z nich nastřelily břevno. Účet zápasu uzavřel domácí Švec v 89. minutě.

Góly: 5. Němec, 30. M. Semrád, 89. Švec. Rozhodčí: Denev. ŽK: 2:3. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Jiřice: Krupička – Dvořák, Trnka, Vincenc, Hájek (34. Nesporý), Jirků, Šimůnek, Příhoda, Langr, Sadský (84. Hronek), Hrůza.

HABRY – ČERNOVICE 4:3

Habrům se utkání s Černovicemi herně nevyvedlo, přesto braly všechny body. Krátce po začátku druhé části to vypadlo s domácími za stavu 0:2 špatně, pak ale Kudláček vymetl šibenici. Hosté ještě jednou šli do dvoubrankového vedení, jenže za Habry odpověděl po pasu za obranu Bělák a zavelel tak k obratu. Ten dokonali v posledních minutách Příbramský s Michalem.

Góly: 61. Kudláček, 77. Bělák, 83. Příbramský, 88. Michal – 43. Paclík, 53. Ševčík, 66. Maštalíř. Rozhodčí: Licek. ŽK: 3:1. Diváci: 110. Černovice: Vošahlík – Bíro, Koller, Pěnka (86. Gapko), Růžička, Scheufler, Maštalíř, Paclík (48. Kohout), Jůn, Stark.

LEDEČ N. S. – H. CEREKEV 4:3

Oboustranně nadprůměrný fotbal s gólovými hody byl k vidění v Ledči. V prvním poločase byli lepší domácí, kteří šli do vedení 3:1, když se dvakrát trefil Nepovím a jednou Trpišovský. Za hosty snižoval Kůta. Po změně stran Ledečtí trochu polevili a dovolili Horní Cerekvi snížit na rozdíl jedné branky. Tři body si však už vzít nenechali.

Góly: 15. a 30. Nepovím, 25. a 62. Trpišovský – 42. a 75. Kůta, 78. J. Mezera. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 0:2. Diváci: 130. Poločas: 3:1. H. Cerekev: Faltýnek – Staněk, P. Mezera, Šimák, Koten, Zelenka, Duba, Kůta, Chadim, J. Mezera Serbus. ⋌(ves)