Další změna na špici, teď vede Třešť C

Pelhřimovsko – Na první příčku se v tabulce IV. třídy protlačili fotbalisté céčka Třeště. Ti v domácím prostředí přetlačili Jiřice.

8.10.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Tabulkou stoupá i Horní Ves. Je už druhá, když získala body v souboji s dosavaním lídrem soutěže Novým Rychnovem B.

HORNÍ VES – N. RYCHNOV B 1:0
Úvod utkání patřil hostům, kteří soustředili své síly na ofenzivní akce. Jejich úsilí však domácí několikrát i s jistou dávkou štěstí ve velkém vápně zničili. Po dvaceti minutách došlo ke změně obrazu hry, převahu si vypracovali domácí. Ty dostal do vedení Rataj. Po přestávce to byl vyrovnaný boj, který už ovšem změnu skóre nepřinesl.
Góly: 27. Rataj. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 0:2. Diváků: 40. Poločas: 1:0. ⋌(hč)

HNĚVKOVICE – PLAČKOV B 2:0
V utkání začali lépe domácí a brzy získali náskok. Hosté se probrali v závěru poločasu, ale pohrdli i penaltou. Ve druhém poločase Hněvkovičtí bránili náskok a v závěru ho pojistili. Trefil se Anděl.
Góly: 11. Němec, 80. Anděl. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (78. Nekola – 78. Vašíček). Diváků: 50. Poločas: 1:0. ⋌(el)

ČASTROV – ŽIROV B 3:1
Domácí dostal hned v úvodu do vedení Karas, ale jinak se hrál v prvním poločase vyrovnaný fotbal. Potvrdil to i vyrovnávací gól Kletečky. Změna přišla po přestávce, když se ujala střela Šváry do šibenice. Domácí měli ve zbytku zápasu navrch a třetím gólem to umocnil Drbal.
Góly: 1. Karas, 55. Švára, 70. Drbal – 19. Kletečka. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Poločas: 1:1.⋌ (lp)

KOŠETICE B – OBRATAŇ B 3:3
Košetice se v úvodu utkání dopustily dvou hrubých chyb, čímž poskytly Obratani dvoubrankový náskok. Domácí pak zabrali a do poločasu vyrovnali. Po změně stran se na hřišti odehrával vyrovnaný boj, který zaslouženě neměl vítěze. Šancí už bylo k vidění minimum.
Góly: 42. a 62. Hanousek, 40. Z. Most – 2. a 61. Lhotský, 5. Holub. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas: 2:2. ⋌(čm)

TŘEŠŤ C – JIŘICE B 3:2
Ve vyrovnaném utkání si domácí vypracovali tříbrankové vedení, ale pak začali hazardovat s výsledkem. Hosté se v poslední pětiminutovce dostali na dostřel, ale vyrovnat už nedokázali.
Góly: 31. R. Bartůšek, 11. a 55. Vašek – 85. Kovařík, 89. Jiřík. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:4. Diváci: 30. Poločas: 2:0. ⋌(jln)

Příští kolo: Nový Rychnov B – Jiřice B, Plačkov B – Třešť C, Častrov – Hněvkovice, Obrataň B – Žirov B, Horní Ves – Košetice B.

8.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

Portské víno - ilustrační foto.

Víno poteče proudem, cimbálovka bude hrát

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Přibyl zajistil Pacovu únik od dna

Pelhřimovsko – Domácí slavili. Fotbalisté Kamenice před vlastními fanoušky porazili Žirovnici, Pacov si zajistil výhrou nad H. Borovou únik od dna tabulky.

Želiv završil šokující obrat dvěma góly v nastavení

Pelhřimovsko – Nikdy nic nikdo nemá míti za definitivní, zpívali už Werich s Voskovcem. Deváté kolo III. třídy to jen potvrdilo. Fotbalisté V. Chyšky prohráli v Humpolci navzdory třígólovému náskoku. Ještě hůře dopadla H. Ves, ta nebodovala přestože vedla už 4:0.

Maraton nedal šanci juniorce Kamenice nad Lipou, vstřelil osm gólů

Pelhřimovsko – Týmy ze špice tabulky Poutník ligy vyhrávaly. Výjimkou byla juniorka Žirovnice, kterou vyloupil Plačkov. Fotbalisté Slavoje tak klesli na šestou příčku.

Střídání na špici. Do vedení jde Nová Cerekev

Pelhřimovsko – Remízy znamenají změnu na špici tabulky IV. třídy. Fotbalisté Vyskytné a Třeště C získali jen po bodu, na první příčku se tak po vítězství nad Rohoznou posunula Nová Cerekev. Prvních bodů v soutěži se dočkaly Hněvkovice.