Na hřišti vedoucích Habrů mířili do černého hned pětkrát a odvezli všechny body. V důležitém zápase o záchranu porazily Černovice juniorku Humpolce. Mizérie Košetic pokračovala i v zápase s Tisem.

HABRY – H. CEREKEV 2:5

Hostům se povedl vstup do zápasu. Po čtvrthodině hry je poslal do vedení Havel, když gólman Novotný na jeho střelu vůbec nezareagoval. Domácí pak vyrovnali z brejku a otočit skóre mohl Stránský, ale trefil pouze spojnici Soukupovy branky. Habry přece jen šly do vedení, ale po Vavřičkově penaltě se začaly dít věci. V 54. minutě po centru J. Zelenky vyrovnal Duba. Potom si vzal slovo nejlepší hráč na hřišti Kůta. Nejprve dvěma góly vrátil hostům vedení a minutu před koncem vysunul V. Zelenku, který upravil na konečných 2:5.

Góly: 28. Bělák, 47. Vavřička (PK) – 15. Havel, 61. a 76. Kůta, 54. Duba, 89. V. Zelenka. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:2. Diváci: 120. H. Cerekev: Soukup – P. Mezera, V. Zelenka, Duba, Kůta, Chadim, J. Zelenka, Havel, Serbus (86. Koten) – Suchý, J. Mezera (61. Šimák). ⋌ (ves)

KOŠETICE – TIS 2:4

V nepříznivém počasí se hrálo vyrovnané a zbytečně důrazné utkání. Štastnější byl nakonec Tis, který dvěma góly v závěru rozhodl o zisku bodů. Vlk osm minut před koncem kontaktním gólem vykřesal pro domácí jiskérku naděje, ale na vyrovnání už nedošlo.

Góly: 43. Kubů, 82. Vlk – 4. a 87. Bláha, 53. Kozlík, 79. Blažek. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Košetice: Jíša – Dvořák, Nováček, T. Vejsada, Kos, Červenka, Štyx (84. Čermák), Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk.  ⋌(vjs)

ČERNOVICE – HUMPOLEC B 4:1

V dresu domácích se představil velezkušený Koller a na hřišti to bylo znát. Za přispění aktivních hostů se hrál oboustranně nadprůměrný fotbal, který v 9. minutě okořenila branka Bláhy. O vyrovnání se do poločasu postaral Scheufler. Černovice zvládly lépe druhý poločas, když vítěznou branku vstřelil zmiňovaný Koller a pojistky přidali Maštalíř a opět Scheufler.

Góly: 13. a 86. Scheufler, 68. Koller, 70. Maštalíř – 9. Bláha. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Černovice: K. Vošahlík st. – Bíro, Koller, Pěnka (81. Krejčí), Kohout (61. Gapko), Růžička (64. Maštalíř), Ševčík, Scheufler, Paclík, Jůn, Stark. Humpolec B: Brávek – Kameš, Fikar, Metál, Málek, Beránek, Skryja, Bláha, Alt, Farka (75. Havel), Pohan.

LÍPA – JIŘICE 2:3

Ani jasná herní převaha Lípy k výhře nevedla. Domácí v utkání zazdili pět velkých příležitostí, které je stály body. V první půli se hosté dvakrát dostali za polovinu a dvakrát slavili gól. Lípa po přestávce sice dokázala snížit, v 69. minutě ale z dalšího brejku udeřil dvougólový Šimůnek. Na výhře Jiřic tak už nic nezměnilo ani snížení Váchy v závěru utkání.

Góly: 53. Kříž, 89. Vácha – 29. a 59. Šimůnek, 42. Jirků. Rozhodčí: Dočekal. ŽK: 3:5. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Jiřice: Krupička – Dvořák, Trnka, Vincenc, Jirků (90. Langr), Novák, Šimůnek, Příhoda, M. Sadský, Rohovec (80. Jůzl), O. Sadský (90. Nesporý). ⋌(ves)