Bojovnost jim očividně neschází, stejně jako v prvním jarním kole proti Lukavci i teď v Petrovicích otočili nepříznivý vývoj zápasu. Tabulku po remíze v Nové Cerekvi stále vede Hořepník.

BUDÍKOV B – VYSKYTNÁ 2:2

Domácí byli v prvním poločase jasně lepší. Do vedení šli po trestném kopu a hlavičce Marouska. Po půlhodině hry jejich náskok zvýšil z penalty Onderka, ale po obrátce se karta zcela otočila. Převahu Vyskytné korunoval Budík a v samém závěru Šubrt dokonce vyrovnal.

Góly: 15. Marousek, 33. Onderka (PK) – 61. Budík, 90. Šubrt. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Budíkov B: Páša – Haman, Janák, Onderka, Vodrážka (46. Macia Agullo), Prokop, Bárta (90. D. Novák), Zástěra, Marousek, Žáček (88. J. Novák), Šárovec (89. Bleha). Vyskytná: Souček – Roubíček, Fíla, Vondrák, Budík, Bezděkovský, Šubrt, Valenta (46. Přibyl), Krejčí, Blažek (80. Bína), Štěpán (84. Havel).

N. CEREKEV – HOŘEPNÍK 1:1

Domácí sehráli proti favoritovi velmi dobrou partii. Hořepník byl sice častěji u míče, ale Nová Cerekev spoléhala na brejky a vypracovala si více šancí. Do vedení ji dostal v 52. minutě Michal Sochor ml., spravedlivou remízu obstaral Popelka.

Góly: 52. Michal Sochor ml. – 64. Popelka. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 3:1. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Nová Cerekev: Vaněček – Michal Sochor st., Beneš, Hubata (46. Šípek), Amcha, Pavlík, Zíka, Vodička, Knězů, Michal Sochor ml., Votápek. Hořepník: Lapáček – Filip, Dlouhý, Zíka, Mezera, Petrů, Miskai, Joneš, Jelínek, Moravec, Popelka.

PETROVICE – ČERNOVICE B 2:3

V Petrovicích se hrál fotbal dvou různých poločasů. Domácí dostal do vedení po čtvrthodině hry Prajsler, další šance Vysočina už nevyužila. Po přestávce nastoupili hosté jako vyměnění a nakonec slavili zasloužené vítězství.

Góly: 14. Prajsler, 84. vlastní – 60. Tikal, 67. a 70. Paclík. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:1. Diváci: 45. Poločas: 1:0. Petrovice: Burza – Prajsler (48. Příhonský), Kloc, Kočička, Krpálek, Zach, Kameš, Dus, Klofáč (69. Peterka), Slavík, Folejtar. Černovice B: Pekař – Bíro, Chvála (74. Mazanec), Hadrava, Bohuslavický, Tikal (77. Stejskal), Hlásek, Hůlka, Míka, Paclík, Novák (88. Řezáč).

MNICH – ČEJOV B 2:0

V úvodu měli domácí navrch a svou převahu přetavili ve vedoucí branku. Poté ale hra spadla do průměru a vyrovnala se i v poli. Druhý poločas měl velmi podobný průběh. Mnich opět vstřelil brzký gól, ale v posledních dvaceti minutách si hosté vytvořili územní převahu. Ovšem domácí branku nijak zvlášť neohrozili.

Góly: 7. Novotný, 50. Hrdlička. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Mnich: Šimeček – Koukal, Procházka, Hrdlička (59. Daňhel), Bubník, Vaněk (55. J. David), Dufek (81. Říha), Novotný (68. Hron), Voda, Motyčák (46. Křiváček), M. David. Čejov B: Kubát – Josef Svoboda, Doležal, Tománek, Hložek, Marek, Mraček, Křípal, Jaroslav Svoboda, Krupička, Pech.

ŽELIV – H. CEREKEV B 1:2

Vyrovnaná první půle přinesla po jednom gólu na obou stranách. Do vedení šli domácí, když z voleje poslal míč do šibenice Němec. O tři minuty později vyrovnal dloubákem Zelenka. Ve druhém poločase se domácí hnali za vítězstvím, cerekevskou rezervu zatlačili. Dokonce kopali penaltu, ale tu Němec neproměnil. Tak přišel trest. Z brejku vstřelil vítěznou branku hostů Musil.

Góly: 33. Němec – 36. Zelenka, 55. Musil. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Želiv: Thomaier – Dolejš (23. Cupl), Novák, Němec, Šebesta (59. Josl), Z. Humeš, Krpálek, L. Radil, Kratochvíl, Stibůrek (77. Peknik), J. Radil (46. J. Bloudek). H. Cerekev B: Jaroslav Plachý – Staněk, Jan Plachý, Ošanec, M. Šimák, Loukota, Duba, Zelenka, Filsoch, A. Šimák, Musil.

LUKAVEC – SENOŽATY 1:0

Začátek zápasu přinesl vcelku vyrovnaný fotbal, ale ani jeden tým si nedokázal vytvořit výraznější šanci. Hosté hrozili především střelami z dálky. Domácí si postupem času vytvořili územní převahu, jenže jejich zakončení postrádalo přesnost. Druhý poločas měl podobný scénář. Lukavec opět předvedl neplodnou převahu a scházelo mu i štěstí, když nastřelil břevno. Dočkal se až v poslední minutě utkání. To se po rozehrání trestného kopu odrazil balon ke Kunešovi, který rozhodl o šťastné ale zasloužené výhře.

Góly: 90. Kuneš. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. ⋌Lukavec: Ludvík – Nekovář, Slabý, Meremus, Dvořák (65. Šedivý), Štarman (78. Kuneš), Pešek, Prokop, Zeman, Hanzlík, Šimek. Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, Maděra, Burda, Vokřál, K. Mareš, Vlk, Sláma, M. Večeřa, Sýs.

Příští kolo: Čejov B – Vyskytná, Budíkov B – Lukavec, Senožaty – Petrovice, Černovice B – Nová Cerekev, Hořepník – Želiv, Horní Cerekev B – Mnich.