Č. ŘEČICE – ÚSTRAŠÍN 1:1
Remíza je ziskem pro domácí, hosté z Ústrašína byli fotbalovější, měli více šancí. Hlavní postavou Tatranu byl gólman Paťha, který vychytal střelce hostů a následně vyrovnal z penalty.

Góly: 70. Paťha (PK) – 61. vlastní. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Č. Řečice: Paťha – Popovič, Košťál, Káva, Duchan, Šťastný, Kubíček, Chvalkovský, Pavelka (63. Roubal), Bouz (10. Keller), Markvart. Ústrašín: Rohovec – Seknička, Rod, Habáň, Kott, Popelka, Kubiska, T. Jírů, Šoula, Kubík, Starý.

JIŘICE – PLAČKOV 4:3
Ve vyrovnaném zápase byl výsledek dlouho na vážkách. Rozhodla poslední desetiminutovka, v níž hostě neproměnili několik slibných příležitostí, takže se nakonec radovali domácí. Novák upravil v 80. minutě na 3:3 a o osm minut později na 4:3.

Góly: 16. Tůma, 36. Příhoda, 80. a 88. Novák – 12. T. Dobrovič, 28. a 63. Zemek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 2:2. Jiřice: Zabloudil – Čepl, Jůzl, Petřík, Tůma, Příhoda, Vincenc, Novák, Trnka, Hájek, Nesporý. Plačkov: Novotný – Martin Němec, Tesař, Rostislav Štěpán, Z. Svatoš, Vaňous, Vrána, Kalivoda, Mottl, T. Dobrovič, Zemek.

OBRATAŇ – KAMENICE B 2:1
V utkání nevalné úrovně byli hosté kombinačně zdatnější, domácí do hry vložili více bojovnosti. Šťastné vítězství nakonec slavila Obrataň, když po rozehraném nepřímém kopu uvnitř vápna rozhodl Hovorka.

Góly: 9. vlastní, 71. Hovorka – 36. Růžička. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Obrataň: Vilímek – Flígr, Menšík, P. Kudrnáč, Maštalíř, Hovorka, M. Vlach (72. Pařil), D. Kudrnáč, Tábora (88. Kulvejt), Fišer, Plášil. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Novák, Pfaur, Klusáček, J. Strašík, Ira (74. P. Macháček), Tetiva, Spěváček, Kašparec, Růžička (72. Šiška), M. Strašík.

BUDÍKOV – MARATON 2:4
V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí hostům stačili a dvakrát se na chvilku ujali vedení. Po přestávce se už prosadila fotbalovost Maratonu, o jeho vítězství rozhodly góly Pavouka a Kmocha.

Góly: 21. Kavka, 26. Kratochvíl – 23. Hejda, 30. Moravec, 67. Pavouk, 84. Kmoch. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:2.Budíkov: Havel – Vostřejž (58. T. Bleha), Žáček, Janák, Vodrážka, Paclík, Kavka, Mraček, T. Šeda, Kratochvíl, Smereka. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhráský, Blažek, Kratochvíl, K. Musil (46. Pavouk), Jeřábek, Hejda (46. Šmíd), Kmoch, Moravec, Beneš, Pahr.

ČEJOV – ŽIROVNICE B 7:0
Hlavně v prvním poločase měli domácí očividně navrch, kromě čtyř gólů ještě řadu šancí neproměnili. Po přestávce Čejov prostřídal, hra se prakticky vyrovnala, přesto z brejků přidal další tři góly.

Góly: 1. a 21. Vincenc, 34. Marek, 45. a 63. L. Hložek, 66. D. Moravec, 84. Rohovec. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 4:0. Čejov: Vacata – P. Pech, Beneš (46. D. Moravec), Nápravník, L. Hložek (75. Rohovec), L. Moravec (35. T. Pech), Marek, Prokop (61. Smrčka), Vincenc (69. Doležal), Kratochvíl, J. Hložek. Žirovnice B: Kolář – Kopejtko, Hřib, Tomšů, Mach, M. Kořínek, O. Doležal, A. Svoboda, J. Svoboda, Pokorný, Bártů.

H. CEREKEV – PACOV B 3:1
V kvalitním zápase šli rychle do vedení hosté, když se po úniku prosadil Gavrecký. Ve druhém poločase se hrálo za převahy domácích, lobem srovnal Filsoch. Pak sice neproměnil Havel penaltu, ale po kolmém pasu strhl vedení na stranu Horní Cerekve Šimák. V závěru se Pacov snažil o srovnání, ale udeřilo na druhé straně. Mezi střelce se přece jen zapsal Havel.

Góly: 62. Filsoch, 75. Šimák, 90. Havel – 4. Gavrecký. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 3:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Horní Cerekev: L. Chadim – Razima (59. Šimák), Staněk, Biskup (70. P. Chadim), Kůta, Brada, Havel, Filsoch, Serbus, Plachý, Loukota (46. Koten). Pacov B: Pachta – Svoboda, Gavrecký, Zíka, Pučálek, Václavík, Rathouský, Jan Přibyl, Vítámvás, J. Zabloudil, Černý.

14. Lukavec⋌ 2 0 1 1  3:8  1

III. třída: Horní Ves – Černovice B 4:0, Senožaty – Petrovice 3:2, N. Rychnov B – Speřice B 4:2, Božejov – V. Chyška 8:1, Žirov – Humpolec C 2:3, Želiv – Hořepník 6:1.

IV. třída: Vyskytná – Nová Cerekev 1:5, Mnich – Plačkov B 3:0, Jiřice B – Košetice B 1:5, Hněvkovice – Častrov 1:2, Třešť C – Rohozná 4:2. (va, jš)