Budíkov musel být rád za remízu s Tisem, Horní Cerekev doma dokonce nebodovala.

H. CEREKEV – MÍROVKA 1:3
Zápas se hrál za místy až drtivé převahy domácího týmu, ten se však střelecky prosadil jen jednou. Ve 23. minutě vyrovnával M. Šimák na 1:1, když uspěl v souboji tváří v tvář s brankářem Beděrou. Rozdílovým hráčem byl hostující Němec, který na domácí obranu platil rychlostí. Dva góly dal z brejků, ten prostřední přímo z rohu. Zkázu Horní Cerekve pečetila 60. minuta, kdy Koten neproměnil pokutový kop.

Góly: 23. M. Šimák – 20., 40. a 75. Němec. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 3:0. Diváci: 40. Poločas: 1:2. H. Cerekev: Chadim – A. Šimák, Koten (76. Novák), Duba, Kůta, M. Šimák, Havel (44. T. Matějka), Serbus, Martínek, Suchý, Šetek.

KOŠETICE – KOSTELEC 1:0
Hrálo se bojovné a zbytečně nervózní utkání, v němž se oba soupeři zaměřili především na pozornou obranu. Domácí sice v prvním poločase vstřelili branku, ale ta pro ofsajd neplatila. O výsledku rozhodl Vlk, který přetavil přihrávku Kubů v jediný gól zápasu.

Gól: 60. Vlk. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 7:4. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Košetice: Jíša – T. Bejček (80. Fenár), Nováček, T. Vejsada, Zenáhlík, Suk, Bystričan (85. Šáda), Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk.

BUDÍKOV – TIS 2:2
Úvod vyšel lépe hostům, v 11. minutě je dostal do vedení Kozlík. Ve zbytku poločasu měl Tis více ze hry, Budíkov sice také dvakrát zahrozil, ale L. Kavka nedokázal trefit branku. Po přestávce přidal svou druhou trefu Kozlík, když se po trestném kopu trefil hlavou. Domácí bojovali a sázka na totální ofenzívu jim přinesla bod. Čekan dorazil střelu Prokopa a na konečných 2:2 upravil L. Kavka.

Góly: 84. Čekan, 85. L. Kavka – 11. a 69. Kozlík. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Budíkov: M. Bláha – Bleha (46. Grant), Zet, Zour, Prokop, L. Kavka, Smereka (79. Bárta), Páša, Čekan, J. Kavka (52. Vodrážka), Haman.