PACOV B – H. BOROVÁ 0:1

Vzhledem k průběhu zápasu by si soupeři spíše zasloužili remízu, ale štěstí se přiklonilo na stranu hostů. Šancí bylo jako šafránu, v první půli zahrozili jen domácí Jaroslav Přibyl a Čech. Po přestávce se nic nezměnilo, stále to byla vyrovnaná partie. Na hosty se usmálo štěstí v 56. minutě, kdy se z dorážky prosadil Šrámek. Vyrovnat mohl Jaroslav Přibyl, ale tváří v tvář brankáři Vymetalovi poslat míč do sítě nedokázal.

Gól: 56. Šrámek. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Pacov B: Basík – Praveček, Vlk (59. T. Kuran), Mařinec, Miskai, Čech, Jaroslav Přibyl, Gavrecký (62. Svoboda), Rybčák, J. Kuran (89. Jan Přibyl), Podolský.  ⋌(tej)

KOŠETICE – H. CEREKEV 3:3

Do Košetic přijelo kvalitní mužstvo Horní Cerekve a v prvním poločase mělo navrch. Góly Růžka a Kůty si hosté vypracovali zasloužené dvoubrankové vedení. Po přestávce se ale domácí zlepšili, získali i herní převahu a v 57. minutě snížil Kubů. V 65. minutě netrefil Filípek prázdnou branku, takže vyrovnání zařídil až hostující Růžek, který si roh Kubíčka srazil do vlastní branky. Cerekvičtí ovšem ihned po rozehrání a chybě domácí obrany získali vedení, když se hlavou prosadil Serbus. Remízu zařídil Kubíček, jehož střela se odrazila od břevna za brankovou čáru.

Góly: 57. Kubů, 81. vlastní, 85. Kubíček – 3. Růžek, 26. Kůta, 82. Serbus. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 3:3. Diváci: 110. Poločas: 0:2. Košetice: Holan – A. Vejsada, Kubů, T. Bejček, P. Bystričan, Mazanec, S. Bystričan, Suk, Kubíček, Fenár, Štyx (58. Filípek). Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Serbus, Chadim (84. Plachý), Vondráček, Zelenka, Kůta, Suchý (73. Staněk), Brada, Havel, Růžek. ⋌(vjs)

HUMPOLEC B – N. RYCHNOV 0:1

Zápas začal pro Humpolec šokem. V 6. minutě si na centr z rohového kopu naskočil M. Faltýnek a poslal nováčka do vedení. Zbytek poločasu se hrál v režii domácích, ale ti se střelecky neprosadili. Tlak Humpolce po přestávce ještě narostl, ale vyrovnání se nekonalo. Proti byl hlavně nejlepší hráč zápasu brankář T. Faltýnek.

Gól: 6. M. Faltýnek. Rozhodčí: Toman. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Humpolec B: Krupička – Kameš, Krejčí (78. Tran), Nermut, Málek, Kubíček, Beránek, Skryja, Smereka (84. Farka), Kříženecký, Dalík. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, Březina, Martínek, O. Kratochvíl, Paclík, M. Faltýnek (85. Koubek), Mugrauer (50. Hájek), Švec, J. Kratochvíl, Loskot (63. Ehl). ⋌(ibr)

HABRY – BUDÍKOV 10:0

Habry dostal do vedení ve 3. minutě střelou ze skrumáže Toma, ale Budíkov mohl rychle odpovědět. Jenže Grant faul brankáře Krátkého, který následoval po špatném vyhození míče, nepotrestal. Penaltu doslova zahodil. Vzápětí domácí Kvanka přidal gól na 2:0 a hosty dorazil gól Michala z pokutového kopu. Do druhé půle už Budíkov nastoupil jen v deseti, když v kabině zůstal zraněný Trecha, a po vyloučení Hamana to hosté doslova zabalili.

Góly: 10., 44. a 47. J. Toma, 62., 88. a 90. Vlček, 15. Kvanka, 32. (PK) Michal, 71. Korel, 80. Stránský. Rozhodčí: Ondráček. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (64. Haman). Diváci: 50. Poločas: 4:0. Budíkov: Březina – Haman, Novák, Marousek, Wallisch, Žáček, Prokop, Grant (28. Vodrážka), Soukup, Bláha, Trecha.⋌(va)

ČERNOVICE – TIS 2:2

Hosté se představili jako rychlý a kombinačně vyspělý tým, který dostal do vedení ve 22. minutě Miřátský, když další dvě sólo akce zůstaly bez gólové odezvy. Po faulu na důrazného Paclíka v pokutovém území srovnal Stark. Druhý poločas měli mírně navrch domácí, které po perfektně zahraném trestném kopu dostal do vedení Kučera. V téže minutě si nekoncentrovaná obrana domácích po závaru před brankou dala vlastní gól. Do konce utkání se už příznivci ani jednoho z týmů branky nedočkali, a tak se soupeři zaslouženě rozešli s jednobodovým ziskem.

Góly: 42. Stark (PK), 55. Kučera – 22. Miřátský, 55. vlastní. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Černovice: Ramovič – Novák, Pěnka (82. Hlásek), Kohout, Kerouš, Kučera, Ševčík, Studený, Maštalíř, Paclík (88. Jůn), Stark.⋌(aln)