ÚTRAŠÍN – MARATON 0:4

Zápas vyzněl jednoznačně pro hosty z Pelhřimova, kteří předčili Ústrašín ve všech směrech. Ujali se vedení v 17. minutě, kdy se střelou z dálky prosadil Pavouk. Poté přidal ještě do poločasu dvě branky Vacek. Po změně stran na konečných 4:0 upravil po kombinační akci Prchal.

Góly: 17. Pavouk, 34. a 44. Vacek, 63. Prchal. Rozhodčí: Chmel. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 0:3. Ústrašín: Hájek – Gebarovský, Rod, Machač, Doskočil (33. Smrčina), Soják, Mazanec, Jírů (46. Novák), Hruška, Kubík, Pech. Maraton: Vaverka – Podhrázský, Kratochvíl, Kocián, Beneš, Šmíd, Vaněk, Máca, Vacek (55. Bednařík), Prchal, Pavouk. ⋌(mar)

ČEJOV – ŽIROVNICE B 2:0

Čejov měl hned v 5. minutě výhodu pokutového kopu, ale Nápravník ho neproměnil. Tak začali tlačit hosté, ovšem skvělý Novák v brance jim zneškodnil hned tři tutovky. Udeřilo tedy na druhé straně, prosadil se Čeleda. Po přestávce přišel nápor hostů, ale domácí se oklepali a dostali se do hry. K vidění byly šance na obou stranách. Gól ale padl až v 84. minutě, kdy z penalty pojistil vítězství Čejova Moravec.

Góly: 34. Čeleda, 84. Moravec (PK). Rozhodčí: Tousek. ŽK: 5:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Čejov: Novák – Doležal, Beneš, Tománek, Svoboda, Boček (66. Moravec), Neuber, L. Kratochvíl, Nápravník, Čeleda (55. Semrád), Z. Kratochvíl. Žirovnice B: Kolář – Cajz (71. Žižka), Popelka, Ištok, Mach (76. Tomšů), Metlička, Jankový, Severa (46. P. Doležal), O. Doležal st., J. Doležal (76. Jurík), Pokorný. ⋌(dlž)

PACOV B – BOŽEJOV 6:2

Pacovská rezerva na soupeře vlétla hned od začátku, ale paradoxně se radovali z vedoucí branky hosté. Ti využili rychlého protiútoku. O chvilku později bylo však vyrovnáno, když se trefil Rybčák. Jenže Božejov šel opět do vedení, hlavou na 1:2 upravil Pakosta. To už bylo o d hostů vše. Pak už se radovali jen domácí, kteří utkání otočili a jednoznačně vyhráli 6:2. Hlavně ve druhé polovině se hrálo prakticky na jednu bránu.

Góly: 17. a 42. Z. Rybčák, 30. Podolský, 59. Gavrecký (PK), 78. Starka, 87. Pavelec  – 11. Carva, 29. Pakosta. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Pacov B: Lapáček – Dvořák, Miskai (82. Pavelec), Kuran, Podolský, L. Rybčák, Kostroun, Vítámvás (34. Starka), J. Přibyl (73. Michálek), Gavrecký, Z. Rybčák. Božejov: Hartl – Smejkal, Maršák (46. Matouš), Pejcl (24. Fučík), J. Kumžák, Kocián (82. Smítka), Carva, Jaroslav Kumžák, Kopejtko (73. Kněžínek), Kubů, Pakosta (78. Menhard). ⋌(kzd)

POČÁTKY – BUDÍKOV 1:3

V úvodním poločase byli jasně lepší hosté, kteří se také zaslouženě dostali do vedení, když se prosadili L. Kavka a Páša. Domácím mohlo být i hůř, ale zachránil je brankář Novotný. Také první minuty druhé půle patřily Budíkovu, ale pak převzaly iniciativu Počátky. Jenže Vlček neproměnil stoprocentní šanci a Smejkal nastřelil břevno. A tak se vyplnilo přísloví: Nedáš, dostaneš. Z ojedinělého útoku hostů zvýšil na 3:0 Smereka. Poté se opět domácí tlačili do zakončení, ale vytěžili z toho jen korekci výsledku na 3:1.

Góly: 83. Smejkal – 27. L. Kavka, 34. Páša, 77. Smereka. Rozhodčí: Marek Machač. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Počátky: Novotný – Neuber, V. Šatara (72. T. Pavlíček), Mazanec, M. Pavlíček, Kopečný, Měkuta, Vlček, Brýna (62. Tesař), Smejkal, Marek. Budíkov: M. Bláha – Dočekal, Wallisch (46. Haman), T. Bláha, Zour, Páša, Grant, J. Kavka (57. Bárta), Prokop, L. Kavka, Smereka.  ⋌(krl)

Č. ŘEČICE – V. CHYŠKA 2:0

Zasloužené vítězství Tatranu, který po většinu utkání lepším týmem. Do vedení ho dostal po půlhodině hry po rohu Nenadál. Pak neproměnil kapitán Dýnek penaltu, ale mrzet ho to nemuselo. Hosté skórovat nedokázali a vítězství Červené Řečice orazítkoval hlavičkou Kysela.

Góly: 32. Nenadál, 72. Kysela. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Č. Řečice: Krejčí – Bečka, Košťál, Káva, Plášil, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec (86. Vávra), Kysela (75. Vlček). V. Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek, Lakomý, Mařinec (37. Bartoška), Havlíček, Pošusta, Holejšovský (65. Berka), Zelenka, Ďásek (26. Drs). ⋌(šťs)

PLAČKOV – OBRATAŇ 0:2

Hosté překvapili domácí svou rychlostí a nasazením. Po celý zápas měli více šancí. Navíc je podržel i brankář Vilímek, který všechny náznaky šancí Plačkova zlikvidoval a nebo domácí mířili mimo brankovou konstrukci. Obrataň si tak zaslouženě odvezla tři body.

Góly: 58. Vlach, 82. Hovorka. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Plačkov: Kořenář – Němec, Tesař, Mottl, Kubů, Hájek, Keller, Palán, Kalivoda, Štepán, Zemek. Obrataň: Vilímek – Melichar, Hovorka, Menšík, Buchar, Čekal, Kalina, Holub, Vlach, Tábora, Kudrnáč. ⋌(jnd)

KAMENICE B – ŽIROV 5:0

Domácí byli o poznání lepším týmem, jejich převahu do přestávky vyjádřil dvěma trefami Šuranský. Po změně stran mohl udeřit hostující Hamalčík, ale pak už se hrálo ve starých kolejích. Po hodině  hry definitivně rozhodl třetím gólem Vávra a výsledku dali jednoznačnou podobu T. Kupka a Macháček.

Góly: 18. a 42. Šuranský, 62. Vávra, 72. T. Kupka, 90. Macháček. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Kamenice B: Šebesta – T. Kupka, Pfaur (56. D. Růžička), A. Schober, Šuranský, P. Macháček, Vávra, Spěváček, V. Kupka, D. Schober (68. Klusáček), Zdeněk. Žirov: J. Jonáš – Horký, Cvrček, Hotovec, Nebesař, Bratrů, L. Jonáš, Křivan, Morava, T. Marek (46. Hložek), Hamalčík.⋌ (nov)