Na třetí příčku se tak posunula Kamenice nad Lipou B. Ve zlepšených výkonech pokračoval poslední Božejov, po výhře v Č. Řečici oživil naději na záchranu soutěže.

PLAČKOV – HOŘEPNÍK 4:1
V utkání velmi dobré úrovně si šance vytvořily obě strany, rozhodujícím závažím na miskách vah byl výkon plačkovského brankáře Havla. Domácí dostal do vedení hlavou Keller, na 2:0 zvýšil Zemek. Hořepník pak zvedl hlavu, povedlo se mu snížit, ale střelecky se více neprosadil. Po přestávce už góly dávali jen domácí.

Góly: 13. Keller, 22. Zemek, 70. Trecha, 73. Z. Štepán – 26. vlastní. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Plačkov: Havel – Mottl (18. Slavík), Tesař, R. Štěpán, Němec, Z. Štěpán, Keller, Ehrlich, Kašpar, Zemek (63. Trecha), Palán. Hořepník: Lapáček – V. Filip, P. Dlouhý (70. R. Filip), Zíka (70. Matějka), Jelínek, Petrů, T. Dlouhý, Kwadwo, Popelka, Moravec, El Hadji. ⋌(jnd)

POČÁTKY – MARATON 4:1
Maraton se sice snažil tvořit hru, ale do koncovky se dostával jen minimálně. Domácí hrozili z protiútoků, nebezpečný byl hlavně Vlček. První gól dal, druhý padl z penalty po faulu na něj. Pro domácí mimořádně poločasové skóre stanovil Měkuta. Po přestávce hosté z převahy jen snížili, ale vzápětí dal výsledku konečnou podobu domácí Kocourek.

Góly: 7. Vlček, 18. a 57. Kocourek (první PK), 34. Měkuta – 55. Pahr. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Počátky: Novotný – Neuber (66. Šatara), M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, Tesař, Blažek, Vlček, Kocourek (82. Švarc), Smejkal, Měkuta. Maraton: Vaverka – Kratochvíl, Prchal (32. Musil), Kocián, Beneš, M. Vaněk, M. Vacek (46. Šmíd), Máca, Moravec, Pahr, Růžek (58. L. Vacek). ⋌(krl)

ŽIROVNICE B – ŽIROV 5:4
Hosté měli ze začátku převahu, ujali se vedení o dva góly. Domácím pomohlo přeřazení Musila na stopera. Žirovnice skóre otočila na 5:2 a i když v závěru očividně polevila, vítězství si ujít nenechala.

Góly: 19. vlastní, 28. a 42. Ondřej Doležal st., 49. J. Kořínek, 63. vlastní – 12. Klofáč, 14. Štastný, 79. a 85. Bratrů. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 3:2. Žirovnice B: Trepka – Omasta, Kešner, Metlička, P. Doležal, Blažek (46. Mach), Ondřej Doležal st., Musil, Rušil (84. Hanzal), Pokorný, J. Kořínek (74. Buchta). Žirov: J. Jonáš – Brož, Haruda, Bratrů, Cvrček, L. Jonáš, Morava, Klofáč, Mašát, Štastný (61. Křivan), Nebesař. ⋌(bň)

PACOV B – ÚSTRAŠÍN 2:2
Výsledek aktivitě týmů a držení míče v žádném případě neodpovídá. Hrálo se za stálé převahy domácích, ti si vytvořili snad deset vyložených šancí, ale střelecky pohořeli. Hosté je za to potrestali v 68. minutě, kdy brejku vyrovnal na konečných 2:2 střelou z hranice šestnáctky Nápravník.

Góly: 7. Maršík, 38. J. Kerouš – 27. L. Doskočil, 68. Nápravník. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (90. Dvořák). Diváci: 60. Poločas: 2:1. Pacov B: Pistulka – M. Miskai, Dvořák, Svoboda, Maršík, Kuran, Gavrecký, J. Kerouš (80. Krátoška), L. Rybčák, Pražák, Podolský. Ústrašín: Rohovec – Seknička, Rod, Gebarovský, Nápravník, Křech, Kubiska, Hruška (46. D. Doskočil), L. Doskočil, Pech, Štěpáník (20. Mazanec). ⋌(mče)

Č. ŘEČICE – BOŽEJOV 0:2
Domácí sehráli se soupeřem vyrovnaný zápas, ve druhém poločase měli i více šancí. Jenže z prvního si přinesli dvoubrankové manko, které smazat nedokázali. O vítězství hostů se postaral pohotový Kubů. V 8. minutě se prosadil střelou do šibenice, před přestávkou pak dorážkou centru.

Góly: 8. a 45. Pavel Kubů II. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 5:0. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Kníže, Pavelka (69. Keller), Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec (46. Káva), Kubánek. Božejov: Hašek – Josef Kumžák, Rataj, Kocián, Jan Vacek ml. (90. Matouš), Jan Vacek st., Menhard (70. Šátek), Jaroslav Kumžák, Kopejtko (86. Pavel Kubů I), Pavel Kubů II, Fučík. ⋌(šťs)

KAMENICE B – OBRATAŇ 5:2
Ve vyrovnaném prvním poločase dostal domácí do vedení J. Růžička, ale po dvaceti minutách srovnal Pučálek. Jelikož kamenický D. Hadač pak dvě šance neproměnil, musel si Slovan počkat na další góly až do druhé půle. V ní rychle zkompletoval hattrick J. Růžička, další trefy přidaly Filípek a David, takže gól Pučálka už z pohledu hostů znamenal jen zmírnění výše porážky.

Góly: 9., 55. a 63. J. Růžička, 66. Filípek, 89. David – 20. a 90. Pučálek. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Kamenice n. L. B: Mifka – Klusáček (78. Pfaur), L. Hadač, A. Schober, Novák, P. Macháček (65. David), Spěváček (70. Zdeněk), V. Kupka, Kašparec, D. Hadač (46. Filípek), J. Růžička (73. D. Růžička). Obrataň: Kalina – Vesecký (46. Buček), Pařil, P. Kudrnáč, Buchar, Tábora, D. Kudrnáč, Pučálek, Flígr (67. Fišer), Vlach (61. Polanecký), Hovorka.⋌ (nov)