Záchranářské body zaslouženě vybojovali hosté. Hosté se radovali z vítězství i v duelu Nový Rychnov – Horní Cerekev. Pro svěřence trenéra Václava Hospodky to byl první bodový zisk na jaře.

KOŠETICE – ČERNOVICE 0:4
V utkání, v němž šlo oběma soupeřům o hodně, se hrálo od začátku opatrně, čekalo se na chyby. První se dostal do šance ve 22. minutě domácí Kadlec, ale branku netrefil. Černovice poté zpřesnily hru a po brejcích Paclíka se dostaly do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase Košetice zcela odpadly a hosté vítězství potvrdili. Fotbalově vyzrálejší výkon Černovic střelecky vyjádřili Kohout a Scheufler.
Góly: 34. a 44. Paclík, 63. Kohout, 87. Scheufler. Rozhodčí: Toman. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Košetice: Holan – Nováček, Bystričan, T. Vejsada, Kadlec, Mazanec, Jíša, Suk, A. Vejsada, Bejček, Vlk. Černovice: Vošahlík – Kohout, Scheufler, Pěnka, Novák, Bíro, Kučera, Ševčík, D. Maštalíř, P. Maštalíř, Paclík (73. Hlásek).

N. RYCHNOV – H. CEREKEV 0:1
Hosté se v Novém Rychnově postarali o překvapení. Začali svižně a brzy se dočkali gólové odměny. Trestný kop rozehrál Havel a míč nikým netečován proletěl závarem v šestnáctce do branky. Od té chvíle byli domácí lepší, ale v koncovce se jim nedařilo. Jejich šance přišly hlavně po přestávce. Střela Kratochvíla se do branky nevešla, s pokusy M. Faltýnka si poradil výborný Soukup. Ten byl spolu se stoperem Šetkem hlavním strůjcem vítězství hostů.
Gól: 16. Havel. Rozhočí: Fabeš. ŽK: 2:1. Diváci: 180. Poločas: 0:1. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (72. Ehl), Březina, Martínek, O. Kratochvíl, Pavclík, Hájek, M. Faltýnek, Mugrauer (46. Loskot), Švec, Jan Kratochvíl (80. Koubek). Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk, Matějka, Vondráček, Duba, L. Chadim (13. J. Chadim), Kůta, Brada, Havel (87. P. Chadim), Růžek (83. Plachý).

KOŽLÍ – BUDÍKOV 0:2
První poločas přinesl vyrovnanou hru. Oba celky si vytvořily po jedné šanci. Nejprve se v závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval hostující Smerka, ale jeho střelu vykopl z brankové čáry Radoš. Na druhé straně nepochopitelně zahodil obrovskou šanci Trpišovský. Ten obešel obranu i brankáře, ale prázdnou branku netrefil. Po změně stran hosté začali tlačit a domácí předváděli fotbal, ze kterého bolely oči. Jediným světlým okamžikem byla za stavu 0:1 střela Blažejovského, ale ta orazítkovala jen tyč. Druhou branku Budíkova si připsal Marousek, který obešel vše, co mu stálo v cestě, a zavěsil.
Góly: 60. T. Bláha, 86. Marousek. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Budíkov: M. Bláha – T. Bláha (88. Bárta), Haman, Zet, J. Kavka – Zour, Žáček, Smerka, Marousek – Kračmar, L. Kavka.

LÍPA – HUMPOLEC B 4:0
Po celý zápas měli domácí převahu. Už ve 12. minutě se po křídelní akci a zasekávačce prosadil J. Havel. O šest minut později si nerozuměl hostující gólman s obranou, toho využil dobře hrající Vácha a zvýšil na 2:0. Další gólové příležitosti domácí fotbalisté v prvním poločase nevyužili. Po přestávce předvedl pěknou individuální akci Vácha a střelou do šibenice vsítil třetí gól domácích. Konečnou podobu výsledku dal Hrdlička.
Góly: 12. J. Havel, 18. a 48. Vácha, 64. Hrdlička. Rozhodčí: Holý. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Humpolec B: Brávek – Tran (54. Žatečka), Honzárek, Pícha, Málek, Štěpán (84. Maršík), Beránek, Skryja, Bláha, Farka, Dalík.