Rezerva Humpolce sice v Černíči vedla, ale nakonec po inkasování tří branek odešla poražena. Zápas Počátek s Kostelcem se uskuteční v náhradním termínu.

I. B třída, skupina B
ČERNOVICE – H. CEREKEV 0:0
V prvním poločase byla hra vyrovnaná, odbývala se převážně ve středu hřiště. Domácí Kubů ohrozil branku soupeře až ve 20. minutě slabou střelou po zaváhání obrany. Po přestávce převzaly Černovice iniciativu, ale nedokázaly proměnit své příležitosti. V 56. minutě minutě Kubů orazítkoval tyč. Pak Koller po rychlém rozehrání těsně minul branku Mezery, který mnohdy se štěstím držel čisté konto. Domácí si oddechli v 80. minutě, kdy Razima těsně netrefil branku.

Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Černovice: Vošahlík – Bíro, Kohout, Kubů (67. Paclík), L. Pěnka, V. Míka, Martin Mazanec (88. Hora), Tíkal (46. J. Míka), V. Hůlka, Jůn. Horní Cerekev: Mezera – Staněk, Zelenka, Brada, Havel, Filsoch, Kůta, Podařil, Razima, Novák, Plachý.

ČERNÍČ – HUMPOLEC B 3:1
Utkání bylo dlouho vyrovnané. Oba celky předváděly pohledný fotbal, který nebyl chudý na herní kombinace a kvalitní akce na obou stranách. Ve 22. minutě se po chybě domácích hráčů dostali hosté do protiútoku a Kubíček střelou k tyči otevřel skóre. Krátce na to odpověděl s trochou štěstí trefou do šibenice po přihrávce přes obranu domácí Lovětínský. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu, nicméně domácí byli vyrovnávacím gólem řádně povzbuzeni. Zápas byl i v druhé polovině nadále vyrovnaný. Až v 66. minutě se Borkovec ze standardní situace pokusil dát branku hlavou, Michut míč vyrazil před sebe a Lojka ho dorazil. Před třetí a poslední brankou zápasu si Lovětínský krásně pohrál s obranou a dokázal i přesně zakončit.

Góly: 25. a 82. Lovětínský, 66. Lojka – 22. Kubíček. Rozhodčí: Invald. ŽK: 3:2. Diváci: 88. Poločas 1:1. Humpolec B: Michut – Pecha, Doležal, Kotlík (77. Eremka), Prokop – Šilpoch, Kříženecký, Kubíček, Žatečka – Beránek, Podoba.