Lídr se o něj musel opravdu třást, domácí mohli v závěru vyrovnat z penalty. Cennou výhru z Žirova přivezl Nový Rychnov a bude trávit zimní pauzu s dvoubodovou ztrátou na Lukavec. Doslova kanonádou se loučil Maraton, Počátkám nastřílel deset gólů. Hodně starostí si nadělal Božejov. Do jara půjde s vizitkou zisku jen sedmi bodů.

HOŘEPNÍK – PLAČKOV 0:5

Domácí Sokol potvrdil, že při současném složení sestavy na Poutník ligu nemá. Hosté byli pány zápasu, dobře si počínali i při zakončení. V dresu Hořepníka zahrál dobře jen Petr Joneš.
Góly: 11. R. Štěpán, 39., 35. a 70. Vaňous, 45. Ehrlich. Rozhodčí: Puš. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 0:3. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Kuchař, Zamrzla, Petrů, T. Dlouhý, Mezera, Jelínek, Moravec, P. Joneš. Plačkov: Kořenář – Mottl, Jančička (23. Kašpar), R. Štěpán, Němec, Ehrlich (35. Kotlík), Vrána, Klap, Z. Štepán, Guzik, Vaňous (75. Slavík).

ŽIROVNICE B – Č. ŘEČICE 1:0
Zápas se hrál za stálé převahy domácích, kteří ale bojovali s nepřesnou koncovkou. Vedení jim zajistil povedenou ranou z přímého kopu Kuš, jenže od 16. minuty už se hrálo bez branek.
Góly: 16. Kuš. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Žirovnice B: M. Burza ml. – L. Ježek, P. Doležal, Kuš, Mach, Váňa (66. Hryzák), Dýnek (66. Misař), Metlička, Secký, J. Doležal, Žižka (46. O. Doležal). Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Franz, Plášil, Košťál, Pavelka (46. Dýnek), Bouz (76. Hovorka), Chvalkovský, Nohejl, Sibal, Juhaňák.

OBRATAŇ – LUKAVEC 2:3
V utkání výborné úrovně byl k vidění především pohledný a bojovný fotbal. Hosté se ujali vedení dvěma zásahy Urbana, ale domácí do poločasu vyrovnali. Vítěznou branku Lukavce vstřelil po pěkné akci v 55. minutě Čáp. Za domácí mohl pět minut před koncem vyrovnat Melichar, ale nabídnutý pokutový kop neproměnil.
Góly: 30. Melichar, 34. D. Kudrnáč – 2. a 25. Urban, 55. L. Čáp. Rozhodčí: Machač. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (53. D. Čáp). Diváci: 70. Poločas: 2:2. Obrataň: Vilímek – Pavel Čekal, Melichar, Menšík (70. Polanecký), Petr Čekal, M. Kudrnáč, Puchner, Fical, Holub, Tábora, D. Kudrnáč. Lukavec: Dýnek – Slabý (73. Mácha), L. Čáp, Dražďák, D. Čáp, Novák, Urban, Bloudský, Zeman, Hanzlík, Franz.

JIŘICE – SENOŽATY 5:1
Jiřičtí utli bodovou sérii Senožat. Hosté se moc do hry nedostávali a domácí je přehrávali jak rychlostně, tak především střeleckou produktivitou. V jejich dresu se zaskvěl Pavel Příhoda, který mířil přesně hned třikrát.
Góly: 19., 43. a 50. Pavel Příhoda, 53. Hložek, 71. Jůzl – 88. Schwarz. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:2. ČK: 1:1 (80. Pavel Příhoda – 80. Cibula). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Jiřice: Zabloudil – Langr (57. Němec), Bindzar, Jakub Vincenc, Jiřík, Jiří Vincenc, Tůma, Hložek (60. Jirků), Jůzl, Petr Příhoda (71. Kovář), Pavel Příhoda. Senožaty: Čermák – Burda, Cibula, Maděra (66. Jakub Vokřál), Zápotočný (66. Jan Vokřál), David, K. Mareš, J. Mareš (85. Dvořák), Strnad, Schwarz.

VYSKYTNÁ – BOŽEJOV 6:2
Ve Vyskytné se v prvním poločase hrál spíše opatrný fotbal. Ojedinělé šance využili ke skórování Kocián a brzy po něm i domácí Souček. Po přestávce dostal Vyskytnou do dvoubrankového vedení Hlobeň a i když Božejov snížil, domácí už otěže zápasu z rukou nepustili.
Góly: 23. a 60. Souček, 46. a 54. Hlobeň, 69. vlastní, 89. Bezděkovský – 22. Kocián, 59. Fučík. Rozhodčí: Čepl. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Vyskytná: Drahný – Kolář, Fíla, Vondrák, Kucián, Slavík, Bezděkovský, Valenta, Krejčí, Souček, Hlobeň (78. Sekal). Božejov: Mach – Smejkal, M. Goldman, Tříska, Pelíšek, Vacek, Kocián, Kumžák, Kopejtko (78. Pejcl), Fučík, L. Goldman.

ŽIROV – N. RYCHNOV 1:4
Domácím se utkání notně zkomplikovalo ve 31. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Bělík. Do té doby byl Žirov lepší a měl herní převahu. Pak se ale karta otočila a aktivitu na kopačkách měli hosté. Ti své šance využili a celkem jistým způsobem dokráčeli k zisku bodů.
Góly: 57. Morava (PK) – 35. Zeman, 42. Hájek, 63. Ehl, 76. Březina. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (31. Bělík). Diváci: 30. Poločas: 0:2. Žirov: J. Jonáš – Bělík, Šťastný, Hotovec, Haruda (34. Cvrček), Bratrů, Jonáš, T. Marek, Morava, P. Morava, Hamalčík. Nový Rychnov: Faltýnek – Parkan, Březina, Ehl, Martínek (14. Faltýnek), Zeman, Hájek (89. Mikula), Mugrauer, Faltýnek (60. Borysyuk), Kratochvíl, Nevěčný.

MARATON – POČÁTKY 10:2
Domácí podali velmi dobrý výkon. Vyšel jim už vstup do utkání a ve 25. minutě vedli 5:0. Pak na chvíli polevili a soupeř korigoval na 5:3. Maraton ovšem překvapení nedopustil. Přidal a byl po zbytek utkání jasně lepší, což se projevilo i na konečném skóre.
Góly: 9., 13. a 23. Kratochvíl, 18. Chodúr, 25. a 77. Krčil, 51. a 63. Vaněk (první PK), 56. Pavouk, 87. Šmíd – 29. Dedera, 45. P. Zadák, 50. Kozelek, 84. Vávra. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 5:2. Maraton: Veselý – Podhradský, Čech (46. Hunal), Musil, Chodúr, T. Vacek (56. M. Vacek), Vaněk, Pavouk (57. Ježek), Šmíd, Krčil, Kratochvíl. Počátky: Novotný – Z. Zadák, P. Zadák, Šatara, Macháček, Kopečný, Brýna, Dedera (65. Ištok), Lysý (30. Tesař), Vacula.

14. kolo: Kamenice B - Žirov B 2:0, Černovice B - Košetice B 2:2, N. Cerekev - V. Chyška 3:2, Želiv - Čejov 1:6, Petrovice - Mnich 2:0, Lukavec B - H. Ves 3:4, H. Cerekev B - Ústrašín 1:1.