Pelhřimovu zařídil výhru Lukáš Vlach

Pelhřimovsko – Z týmů z Pelhřimovska ve víkendovém 11. kole fotbalové I. A třídy prohrály jen Speřice. Pelhřimov B si doma poradil s Bedřichovem, posílená juniorka Humpolce přivezla tři body z Habrů.

17.10.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Kamil Vaněk

HABRY – HUMPOLEC B 0:2

Prakticky celý první poločas se obešel bez gólových šancí a střel na branku. To se změnilo ve 47. minutě, kdy špatnou rozehrávku domácích stoperů vystihl Pikl a obloučkem překonal brankáře Valu. Habry byly gólem zaskočeny, nedařilo se jim najít odpověď v podobě vyrovnání. Toho využil Humpolec. Obránce Vavřička s míčem uklouzl, ke skórování tak vybídl Štechera. Ten poslal míč podél domácího gólmana a zpečetil výhru svého týmu.
Góly: 47. Pikl, 76. Štecher. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 1:4. Diváci: 90. Poločas 0:0. Humpolec B: Páša – Tesař, Metál, Krejčí, Honzárek, Kříženecký (78. Prokop), Pikl, Farka (53. Brdečka), Chlád (72. Beránek), Novák, Štecher.

PELHŘIMOV B – BEDŘICHOV 2:1
Hosté přivezli do Pelhřimova velice mladý tým, jehož věkový průměr byl necelých jedenadvacet let. Přesto začali bez ostychu a v 9. minutě šli do vedení. Lacina se v šestnáctce doslova pohrál se Starým a střelou na zadní tyč překonal gólmana Dvořáka. Hosty to povzbudilo natolik, že celý první poločas byli lepším týmem. Z pelhřimovských hráčů byl nebezpečný pouze Vlach. Ten se sice několikrát zastřeloval, ale ve 39. minutě po centru Hovorky vyrovnal. Do druhé části udělal domácí trenér dvě změny a na hřiště se dostali Zabloudil s Novákem. Prvně jmenovaný vyslal ve 49. minutě tvrdou střelu na branku, kterou Šáňa vyrazil na břevno. Také Bedřichov se tlačil do útoku, takže se hrál poměrně pohledný fotbal. Rozhodl v 59. minutě Vlach, který zblízka dorazil míč do sítě. Zvýšit mohl střídající Hurda, ale dvě slibné šance neproměnil.
Góly: 39. a 59. Vlach – 9. Lacina. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: Dvořák – Razima, T. Máca, R. Hejda (66. Hurda), Čmucha, Starý, J. Kubík (46. Zabloudil), Hovorka, A. Hejda, Hrnčíř (46. Novák), Vlach.

VĚŽNICE – SPEŘICE 5:0
Už od první minuty bylo vidět, že Věžnice svého soupeře přehrává. Úvodní gól zaznamenala po špatném vyběhnutí brankáře Chudoby. Míče se chopil Fazekaš a nemýlil se. Hosté v prvním poločase ještě dostali klíčový gól do kabin - ve 44. minutě gólové hody odstartoval Šejstal. V 54. minutě se po přesném centru trefil podruhé a svůj hattrick dokonal čtyři minuty před koncem utkání. A aby toho nebylo málo, tak mezitím svůj druhý gól stihl ještě Fazekaš. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, hosté svým výkonem zůstali hodně za předzápasovým očekáváním.
Góly: 10. a 78. Fazekaš, 44., 54. a 86. Šejstal. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Speřice: Chudoba – Čermák, Sávi, Němec, Štěpánek, Holoubek, Nenadál (73. Večeřa), Štěpán, Huňáček (46. Holenda), Sadský, Jůzl.

Reportéři Deníku

17.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Na dálnici D1 zemřel po nehodě další řidič

Takto vypadá klokan Kuki, který utekl chovateli až z Mohelnice. Objevil se v minulých dnech poblíž Jihlavy.

Majitel hledal Kukiho u Vyskytné. Zatím ho nenašel

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Policisté hledají svědky úterní tragické nehody na dálnici D1

Vysočina - Policisté nyní hledají svědky, kteří viděli v úterý 15. srpna před půl jedenáctou dopoledne průběh tragické dopravní nehody na 161,7 kilometru dálnice D1 směrem na Prahu. Při nehodě osobní vozidlo Porsche Cayenne černé barvy se slovenskou registrační značkou narazilo na zadní části nákladního vozidla. Jeho řidič na místě zemřel. Lidé, kteří mohou událost objasnit, se mají hlásit na lince 158.

Celostátně hledaný muž po dopadení nadýchal více než 5 promile

Humpolec – Celostátně hledaného muže zadrželi policisté v Humpolci. Před eskortem do vězení nadýchal více než 5 promile.

Zámeckou kapli v Pacově ovládne multižánrová výstava

Pacov – Nadcházející víkend bude v Pacově patřit jedinečné kulturní události. Místní Zámeckou Kapli svatého Václava ovládne umělecká výstava s názvem Jan Zoubek a přátelé.