Ti v souboji týmů z popředí tabulky nastříleli Obratani šest branek. Na druhou příčku se posunala po očekávané výhře nad Vyskytnou Třešť C, dosavadní lídr Budíkov B klesl na třetí pozici. Pomyslného Černého Petra se zbavila Horní Ves B, která si poradila s Hněvkovicemi.

H. VES B – HNĚVKOVICE 3:1

V prvním poločase byli znatelně lepší domácí. Do deseti minut se jim podařilo vstřelit dvě branky, gólem do šatny zvýšil M. Brada už na 3:0. Hosté však nerezignovali a stali se pány druhého poločasu. Domácí se však mohli opřít o skvělý výkon brankáře, který kapituloval jen při střele Brázdy.
Góly: 8. Skokan, 10. vlastní, 45. M. Brada - 61. Brázda. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 3:2. Diváků: 25. Poločas: 3:0.

BUDÍKOV B – PLAČKOV B 1:1
V utkání bez větších šancí se hrál vyrovnaný fotbal. První branka padla těsně před poločasem, kdy se prosadil L. Soukup. Hosté odpověděli prakticky hned po příchodu z kabin. Domácí jim v tomto směru hodně pomohli, když si centrovaný míč srazili do vlastní sítě.
Góly: 45. L. Soukup – 49. vlastní. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváků: 30. Poločas: 1:0.

JIŘICE B – OBRATAŇ B 6:3
Hosté z Obrataně si za tři vstřelené branky body domů neodvezli. Domácí měli po celé utkání herně navrch, když k tomu přidal hned tři zásahy Šimek, nebylo o vítězství Jiřic nejmenších pochyb.
Góly: 5. Frantál, 10., 63. a 78. Šimek (třetí PK), 31. Jůzl, 66. P. Příhoda – 4. Lhotský, 67. Kudrnáč, 70. Pivoňka (PK). Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 3:1.

TŘEŠŤ C – VYSKYTNÁ B 4:1
Hosté měli v úvodu zápasu navrch a z jejich převahy se zrodil i úvodní gól zápasu, který obstaral Souček. Pak ale domácí zabrali, pět minut jim trvalo, než nalezli gólovou odpověď. Ve zbytku zápasu byla Třešť jasně lepší a zaslouženě nastřílala další góly.
Góly: 35. Novák, 60. Svoboda, 62. Krch, 88. Vašek – 30. Souček. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 0:1. Diváků: 20. Poločas: 1:1.

ČASTROV – KÁMEN 2:0
Častrov měl po celý zápas jednoznačnou převahu. Kámen se většinou jen bránil, hrálo se kolem jeho pokutového území. Domácí si vypracovali velké množství šancí, o zisku bodů rozhodly trefy V. Bečky a Buzka.
Góly: 35. V. Bečka, 60. Buzek. Rozhodčí: Šefčík. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 1:0.