LUKAVEC – OBRATAŇ 4:1

Lukavec se snažil o kombinační fotbal, ale Obrataň dlouho zásluhou kvalitní obrany odolávala. Domácí se navíc trápili v zakončení, ve 35. minutě dokonce nedali penaltu. Po tlaku se prosadili až v závěru, když v pořadí druhou penaltu proměnil Daitl a pak zvýraznil vítězství dvěma zásahy Novák.
Góly: 89. a 90. Novák, 18. Koutský, 85. Daitl (PK) – 28. Šimek. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Lukavec: S. Kadlec – T. Kadlec, Doležal, Dražďák, Čáp, Novák, Urban, Voženílek, Štěpánek (60. Daitl), Hanzlík, Koutský. Obrataň: Vilímek – Pavel Čekal, Melichar, Menšík, Petr Čekal, Šimek, Pešek (85. Vlach), Holub, Kalina, Tábora, Kudrnáč.

Č. ŘEČICE – ŽIROVNICE B 3:1
Ve vyrovnaném a místy až hodně emotivním zápase rozhodla ve prospěch domácích lepší střelecká produktivita. Tatran si postupně vybudoval dokonce tříbrankový náskok, hosté se prosadili až v samém závěru.
Góly: 34. Dýnek, 67. Obranec, 83. Nohejl – 85. Doležal. Rozhodčí: L. Machač. ŽK: 4:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Č. Řečice: Jaroš – Kysela, Juhaňák (88. Káva), Plášil, Košťál, Dýnek, Bouz (65. Popovič), Nohejl, Pavelka (75. Hovorka), Obranec, Kubánek. Žirovnice B: Burza – Ježek, P. Doležal, Kešner, Jurík (65. O. Doležal), Mach, Dýnek, Metlička, Secký (77. Žižka), J. Doležal, Hryzák (55. Misař).

BOŽEJOV – VYSKYTNÁ 1:1
Božejov byl aktivnějším týmem a vzhledem k počtu šancí, které si vytvořil, ztratil dva body. Do vedení ho dostal ve 48. minutě Kopejtko, jemuž se po úniku povedlo obstřelit gólmana. Hosté čtvrthodiny před koncem vyrovnali, autové vhazování šikovně prodloužil hlavou do branky Bezděkovský.
Góly: 48. Kopejtko – 75. Bezděkovský. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (87. Souček). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Božejov: Hartl – Kocián (81. Smejkal), Tříska, J. Vacek ml., Pelíšek, J. Vacek st., Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Masopust, Ramirez. Vyskytná: Drahný – Auřeník, Fíla, Vondrák, Pahr (72. Kucián), Zeman, Bezděkovský, Valenta, Krejčí, Souček, Slavík.

N. RYCHNOV – ŽIROV 5:1
Domácí byli lepším týmem, vytvořili si i více vyložených šancí. Hosté po přestávce na chvilku zvedli hlavy, Vacek dokonce snížil na 2:1, ale rychnovský Hájek zkompletováním hattricku zápas rozhodl. Výsledek pečetil krásnou samostatnou akcí Březina.
Góly: 50. a 72. a 81. Hájek, 27. O. Kratochvíl (PK), 85. Březina – 58. Vacek. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, Martínek, Ehl, Nevěčný, M. Faltýnek (55. J. Faltýnek), Zeman, O. Kratochvíl, Březina, Borysyuk (80. Mikuda), Hájek. Žirov: Haruda – Morava, Hotovec, Gebarovský, Bělík, Marek, Šťastný, Vacek, Hájek, Jonáš, Mareš.

SENOŽATY – JIŘICE 1:3
Ve vyrovnaném prvním poločase hosté přidali v závěru a vyplatilo se jim to. Jůzl jim zařídil dvoubrankové vedení. Po přestávce se hrálo za převahy Senožat, ale Jiřice z brejku navýšily vedení. Nováček soutěže pak už jen korigoval brankou Jankůje.
Góly: 84. Jankůj – 36. a 41. Jůzl, 82. Příhoda. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Senožaty: Čermák – F. Dvořák (81. M. Dvořák), Cibula, David, Zápotočný, R. Strnad, K. Mareš, V. Strnad, Jankůj, Maděra (61. J. Mareš), Sýs. Jiřice: Zabloudil – Nesporý, Jiří Vincenc, Němec, Jakub Vincenc, Hložek, Jirků, Jůzl, Sadský (58. Frantál), Příhoda (88. Horký), Tůma.

POČÁTKY – MARATON 2:5
Utkání promarněných šancí zaslouženě vyhrál fotbalovější Maraton. Ten měl většinou územní převahu. Domácí se dokázali střelecky prosadit až v poslední desetiminutovce.
Góly: 80. Kopečný, 88. Vávra – 5. Chodúr, 44. Beneš, 53. Bednařík, 74. a 82. Kratochvíl. Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Počátky: Novotný – Neuber, V. Šatara (63. Valeš), Ištok, Zadák, Kopečný, Macháček (46. Tesař), Kozelek (87. M. Šatara), Brýna, Plášil, Vávra. Maraton: Veselý – Podhrázský, Čech (53. Hunal), Heřmánek (46. Ježek), Beneš (57. Novotný), Musil, Vacek, Chodúr, Bednařík, Vaněk, Kratochvíl.

PLAČKOV – HOŘEPNÍK 3:0
Ne zrovna pěkný fotbal v prvním poločase okořenila jen branka Vaňouse. Po přestávce se hra zlepšila, platilo to hlavně o domácích. Ti měli výraznou převahu a jejich vítězství pečetil Kašpar.
Góly: 40. Vaňous, 72. a 85. Kašpar. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Plačkov: Kořenář – Jančička, Trtík, Mottl, Němec, Štěpán (88. Svatoš), Kotlík (76. Krejčí), Kubů, Kašpar, Ehrlich, Vaňous. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Kuchař, Buchta, Petrů, T. Dlouhý, Zamrzla, J. Jelínek, Moravec, F. Jelínek.