Čtvrtou výhru v řadě si připsal na hřišti Počátek. O překvapení kola se postaral Maraton, který nestačil na Žirov. Nečekaná je i výhra Vyskytné nad Hořepníkem.

SENOŽATY – ŽIROVNICE B 0:2

První poločas byl vyrovnaný, na obou stranách bylo k vidění několik šancí, ale prosadil se až v poslední minutě Jiří Doležal. Poločasovou přestávku orámoval druhým zásahem Secký a Senožatům došel dech.
Góly: 45. J. Doležal, 50. Secký. Rozhodčí: Machač. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Senožaty: J. Mareš (46. Jakub Vokřál) – Burda, Cibula, Maděra (75. Dvořák), Zápotočný, R. Strnad, K. Mareš, V. Strnad, Jankůj, Karša (57. Jan Vokřál), Sýs. Žirovnice B: Burza – Ježek, J. Doležal, Kešner, Mach (46. Jurík), Váňa (67. Plíhal), Dýnek, Metlička, Secký, O. Doležal st., O. Doležal ml. (75. Camrda).⋌ (lma)

POČÁTKY – LUKAVEC 1:5
Favorizovaní hosté byli v první půli o poznání fotbalovější, takže získali tříbrankový náskok. Po změně stran nejprve zvýšil Novák a posléze se snížení dočkaly i Počátky, ale více branek už nevstřelily.
Góly: 57. Vávra – 13. Hanzlík, 34. a 49. Novák, 39. Picek, 84. Voženílek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:3. Počátky: Novotný – Neuber, V. Šatara, P. Zadák, Z. Zadák, Kopečný, Vávra (68. M. Šatara), Kozelek, T. Dedera, Lysý (46. Tesař), Brýna. Lukavec: Kadlec – Franc, Štěpánek (79. Šedivý), Dražďák, Čáp, Novák, Voženílek (89. Mucha), Koutský, Picek, Hanzlík, Slabý (63. Kott). ⋌(krl)

PLAČKOV – Č. ŘEČICE 3:1
Převaha domácích se projevila už v 10. minutě, když se z trestného kopu prosadil Guzik, který přidal za dvacet minut druhou branku. Po změně stran z dalšího trestného kopu zvýšil Vrána, Tatran se dočkal jen snížení zásluhou Dýnka.
Góly: 10. a 33. Guzik, 54. Vrána – 59. Dýnek. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Plačkov: Kořenář – Mottl, Krejčí, Němec, R. Štěpán, Jančička (46. Ehrlich), Vrána, Kubů (63. Z. Štěpán), Kratochvíl (81. Vašíček), Guzik, Vaňous. Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Staněk, Plášil, Šťastný, Dýnek, Bouz, Nohejl, Franz (58. Pavelka), Sibal, Juhaňák.⋌ (ryd)

ŽIROV – MARATON 5:2
Domácí se na mazáky v dresu Maratonu připravili na výbornou a od prvních minut byli lepší. Ve 25. minutě už vedli 3:0 a soupeř byl zralý na vhození ručníku do „ringu“. Střepina už nadějně rozehraný zápas neztratila, postupně zvýšila na 5:0 a teprve pak se prosadili hosté.
Góly: 5. Vacek, 11. a 54. T. Marek, 25. Hamalčík, 40. Gebarovský – 78. Vaněk (PK), 87. Krčil. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 4:0. Žirov: J. Jonáš – Bělík, Haruda, Morava, P. Marek, T. Marek (64. Cvrček), Vacek (67. V. Jonáš), Hamalčík, Bělík, Samec, Gebarovský (54. Nebesař). Maraton Pelhřimov: Novotný – Čára, Ježek, M. Heřmánek (78. Hunal), Beneš, Musil, M. Vacek, Krčil, Bednařík, Vaněk, Kratochvíl.⋌ (dol)

VYSKYTNÁ – HOŘEPNÍK 5:3
Ve Vyskytné bylo k vidění utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním kralovali domácí, kdy Budík zaznamenal čistý hattrick. Po obrátce mohutně dotahoval Hořepník, když snížil ze 4:1 na 4:3. Klid domácím přinesl až hlavou skórující Souček.
Góly: 7., 14. a 32. Budík, 35. Zeman, 76. Souček – 38. P. Joneš, 51. Jiřík, 62. Moravec. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Poločas: 4:1. Vyskytná: Drahný – Auředník (71. Kucián), Fíla, Vondrák, Pahr, Bezděkovský, Valenta, Budík, Krejčí, Souček, Zeman (76. Roubíček). Hořepník: Lapáček – Kalivoda, Petrák, Jiřík, Zamrzla (68. Mezera), Petrů, Buchta (46. Kuchař), M. Joneš, Jelínek, Moravec, P. Joneš. ⋌(kre)

BOŽEJOV – OBRATAŇ 1:2
Na šance vyrovnané utkání vyhrála v koncovce lepší Obrataň. Domácí doplatili na zvýšenou míru emocí, za kritiku rozhodčího byl vyloučen v závěru gólman Hák.
Góly: 66. Goldman – 35. Pavel Čekal, 78. Holub. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (89. Hák). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Božejov: Hák – Smejkal, Goldman, Kocián, Pelíšek, J. Vacek st. (64. Tříska), Svoboda, Kumžák, Kopejtko (89. Mach), Fučík, J. Vacek ml. Obrataň: Vilímek – Pavel Čekal, Melichar, Menšík, Petr Čekal (22. Kalina), Šimek, Pešek (73. Krejčí), Holub, Fical, Tábora, Kudrnáč. ⋌(kmž)

N. RYCHNOV – JIŘICE 4:1
Domácí dostal do vedení Mugrauer, ale pak Start pálil dlouho slepými. Dvakrát dokonce orazítkoval břevno. Hosté tak využili příležitosti a z penalty vyrovnali, ale vedení domácím vrátil O. Kratochvíl. Další dvě penalty pečetily vítězství N. Rychnova.
Góly: 4. Mugrauer, 72. a 74. O. Kratochvíl (druhý z PK), 78. Kříž (PK) – 66. J. Vincenc (PK). Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, Březina, Martínek, O. Kratochvíl, Kříž (80. Mikuda), Hájek, Borysyuk (57. J. Faltýnek), Mugrauer, M. Faltýnek, Nevěčný. Jiřice: Zabloudil – Langr, J. Vincenc, Boček, Maršík, Jirků (71. Pohan), Kovář, Maděra, Tůma, Příhoda, Vincenc.⋌ (chl)