LEDEČ N. S. B – LIPNICE 2:1

Góly: Slavětínský 2 – Rosenberg. Rozhodčí: Nykl, ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Ledeč B: Veselý – Toula, Edr, Žemlička, Miláček – Havlíček, Dvořák, Příhoda, Slavětínský – Anděl, Martínek (Vrba). Lipnice: Dvořák – Horký, Ondrák, Čeleda, Pejchal – Tecl, Šidlák, Dolejší, Procházka – Rosenberg, Valenta (Černý).

SOBÍŇOV – LÍPA B 2:3
Góly: Kavka, Starý – Koref, Chaloupka, vlastní. Rozhodčí: Čejka, ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Sobíňov: Veselý – Hříčan, Opršal, Jágr, V. Starý – Kafka, O. Starý, Neměc, Petrůželka – Ondráček, Štěrba (Vrána, Pešek). Lípa B: Vašák – Šťastný, Kutlvašer, Fejt, Šimek – Kulhánek, Mareš, Sedlák, Koref - Chaloupka, Prokš (Souček, Bláha, Kahoun).

ŽDÍREC n.D. B – JEŘIŠNO 1:5
Góly: P. Pátek vlastní, Matějka - nehlášeno. Rozhodčí: nehlášeno, ŽK: 3:1, ČK: 1:0 (Pleva). Diváci: 50. Poločas: 0:2. Ždírec n.D. B: Tomášek – Havelka, Beran, Veselský, Němec – Málek, J. Matějka, Bílek, Marek - Máša, Sklenář (P. Pátek, K. Tlustý, Pleva). Jeřišno: P. Doležal – Jelínek, Turek, Málek, Kárník – Z. Doležal, Culka, R. Němec, M. Němec – Novotný, Bělák.

SVĚTLÁ N. S. B – GOLČŮV JENÍKOV 2:5
Góly: Bezstarosta, Šmíd – Hortenský 3, Fendrych, Petr. Rozhodčí: Muzikář, ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Světlá B: Novotný – Vaňkát, Motejl, Muzikář, Sobek – Dibelka, Krupička, Hradecký, Čihák – Šmíd, Čuřík (Bezstarosta, Didijáš). Golčův Jeníkov: Krajíček – Málek, Piskač, Liška, Zpěvák - Kaňkovský, Miřátský, Hortenský, Fendrych - Šulc, Petr (Rokos, Rálich).

LEŠTINA – PŘIBYSLAV B 4:1
Góly: Karel 2, Piskač, Staněk – Šorf. Rozhodčí: Muzikář, ŽK: bez karet. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Leština: Zadina – T. Haubrecht, J. Proněk, Staněk, Coufal - Forejt, Prchal, Karel, Bárta - Piskač, Mišovic (Vlček, L. Haubrecht, M. Proněk). Přibyslav B: Benc – Imramovský, B. Mokrý, Sobotka, Mikulinec - Novotný, Musil, T. Mokrý, Málek - Kalenda, Šorf (Vostál).

ROZSOCHATEC – STARÉ RANSKO 1:4
Góly: P. Venc – Machovec 2, Kavka, Janáček(PK). Rozhodčí: Janovský, ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (Janáček). Diváci: 70. Poločas: 0:0. Rozsochatec: Štěpán – Sinnberbürger, Mutl, P. Venc, Fiala – Pleskač, Plodík, Novák, Křivský – Dočkal, Provazník (Dundáček, R. Venc). Staré Ransko: Žák – Kavka, Sodomka, Mitáček, Brychnáč – Zvolánek, Dunáček, Mišinger, Dohnal – Machovec, Janáček (Čermák, Ondráček, Slanař).

VESELÝ ŽĎÁR – MÍROVKA 1:3
Góly: Trtík – Netopilík, Semelka, Bláha. Rozhodčí: Duben. ČK: 0:1 (Šimon). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Veselý Žďár: Dolejší – Šimek, Červený, Petr, Fiala – Koten, J. Nový, Kubát, Trtík – Kučírek, L. Kučírek (Vácha, P. Nový). Mírovka: Beděra – Zacha, Němec, Heřmánek, Rázl - Netopilík, Kverek, Hejkal, Lacina - Bláha, Semelka (Rásl, Šimon, Semrád).

Maraton naděloval, obětním beránkem se stal Plačkov
Pelhřimovsko – Favorité Poutník ligy v úvodním kole nezaváhali. Lukavec odvezl body z Červené Řečice, Nový Rychnov vyhrál křemešnické derby ve Vyskytné a Maraton nastřílel sedm gólů Plačkovu.

JIŘICE – POČÁTKY 0:0
V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal, oba dva týmy nastřelily jednou brankovou konstrukci. Pozměně stran tahali za delší konec provazu domácí, ale branka nepadla. Výsledek odpovídá dění na hřišti a dělba bodů je spravedlivá.
Rozhodčí: Švehla. ŽK: 3:4. Diváci: 50. Jiřice: Decastelo – Jiřík, Hložek, Boček, Vincenc, Tůma, Hájek, Jůzl, Jirků, Petr Příhoda, Kovařík (46. Nesporý). Počátky: Novotný – Doskočil, Zadák, Neuberk, Šatara, Kopečný, D. Dedera, Kozelek, T. Dedera, Vitků, Tesař.⋌ (sad)
VYSKYTNÁ – N. RYCHNOV 0:3
Kompletní Nový Rychnov proti oslabené Vyskytné předváděl kombinační fotbal, avšak vyložené šance se objevily na obou stranách. Start vychytal v první půli Drahný a Faltýnkovi zvonily tyče. Ve druhé půli už hosté potvrdili roli favorita a po rychlých brejcích zápas rozhodli.
Góly: 63. a 80. Norek, 73. Kratochvíl. Rozhodčí: Večeřa. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Vyskytná: Drahný – Přibyl, Fíla, Vondrák, Bína, Roubíček (66. Zeman), Budík, Valenta, Krejčí, Slavík (79. Kucian), Hlobeň. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (54. Mikuda), Březina, Ehrlich, Martínek, Kratochvíl, Hájek, Mugrauer (73. Borysyuk), M. Faltýnek, Kratochvíl (46. Norek), Nevěčný.⋌ (kre)

ŽIROVNICE B – ŽIROV 2:1
První poločas moc napínavých okamžiků nenabídl, oba týmy se sice do útočení pouštěly, ale akce většinou končily na hranici velkého vápna. Po změně stran se Žirovničtí dostali do tlaku a dvěma slepenými brankami Camrdy a Metličky rozhodnuli utkání. Za Žirov v samém závěru snížil Hotovec.
Góly: 74. Camrda, 75. Metlička – 80. Hotovec. Rozhodčí: Kopecký. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Žirovnice B: Burza – P. Doležal, Ježek, Kešner, Mach, Kuš, T. Dýnek, Váňa (46. Secký), J. Doležal, Hryzák (46. Metlička), O. Doležal ml. (70. Camrda). Žirov: J. Jonáš – Bělík, Hájek, Hotovec, Haruda, Vacek (76. Bratrů), L. Jonáš, T. Marek, Morava, P. Marek, Hamalčík (60. Samec).⋌ (hav)

BOŽEJOV – HOŘEPNÍK 2:3
Domácí v utkání proti Hořepníku neodveli špatný výkon, ale hosté byli vždy o krok dále. Hořepničtí se prosadili dvěma zásahy Pavla Dlouhého do poločasu a rozhodující branku vstřelil pět minut po obrátce Michal Joneš.
Góly: 44. Vacek st., 71. Kumžák – 18. a 42. P. Dlouhý, 50. M. Joneš. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Božejov: Hák – Pejcl, Fučík, Goldmann, Pelíšek, J. Vacek st., Svoboda, Kumžák, Kopejtko (83. Smejkal), Kocián, J. Vacek ml. Hořepník: Lapáček – Holý, P. Dlouhý, Klouda, M. Joneš, L. Zenáhlík, T. Dlouhý, Mocek, Jelínek, Michalec, P. Joneš. ⋌(kum)

MARATON – PLAČKOV 7:0
První půlhodina nabídla vyrovnaný fotbal. Zlom nastal mezi 41. a 44. minutou, kdy hosté inkasovali hned tři branky. Ve druhé půli Plačkovští rezignovali a za stálé převahy Maratonu rozdíl ve skóre přibýval.
Góly: 16. a 41. Vaněk, 42. Bednařík, 44. T. Vacek, 50. Čára, 52. M. Vacek, 80. Beneš. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 4:0. Maraton: Novotný – Podhrázský, Čech (58. Švec), Heřmánek, Beneš, Čára, T. Vacek, Musil (58. Hunal), Bednařík (46. M. Vacek), Vaněk, Kratochvíl. Plačkov: Havel – Jančička, Němec, Kubů (46. Kotlík), Z. Štěpán (52. Krejčí), R. Štěpán, T. Vrána, Ehrlich (46. Kašpar), Kratochvíl, Guzik, J. Vrána. ⋌(ne)

OBRATAŇ – SENOŽATY 3:1
Domácí měli mírnou převahu od úvodních minut, Senožaty kontrovaly především z rychlých protiútoků. Obratani šla rychle do vedení, náboj zápasu dodal snížením na 2:1 Jankůj. Odpor nováčka zlomil až v závěru Holub.
Góly: 8. Pavel Čekal, 16. Kudrnáč, 85. Holub – 31. Jankůj. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Obrataň: Vilímek – Pavel Čekal, Kudrnáč, Krejčí (68. Fical), Petr Čekal, Šimek, Pešek (80. Pařil), Holub, Kalina (46. Menšík), Tábora, Vlach. Senožaty: Čermák – Dvořák, Cibula, Karša, Zápotočný, Jakub Vokřál (57. Jan Vokřál), K. Mareš, J. Mareš (68. Vlk), Jankůj, Schwarz (75. L. Mareš), Sýs.⋌ (vej)

Č. ŘEČICE – LUKAVEC 0:4
Hosté se představili jako jednoznačně lepší tým, v první půli Lukavec dokonce zahodil i pokutový kop. Po změně stran se favorizovaným hostům začalo dařit i střelecky a síť za výborným brankářem Jarošem rozvlnili hned čtyřikrát.
Góly: 48. a 53. Urban, 72. Picek, 85. Zeman. Rozhodčí: Paťha (delegovaný rozhodčí se nedostavil). ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Červená Řečice: Jaroš – Popovič, Vlček, Plášil, Šťastný, Dýnek, Bous, Chvalkovský, Nohejl, Obranec, Kubánek. Lukavec: Ludvík – Maršík, Doležal, Dražďák, Čáp, Novák, Urban, Voženílek, Picek, Slabý (65. Zeman), Daitl. ⋌(šťa)

1. kolo: Lukavec B – Ústrašín 0:4, Černovice B – Velká Chyška 5:2, Žirov B – Košetice B 2:2, Kamenice B – Horní Cerekev B 3:1, Petrovice – Horní Ves 2:1, Želiv – Mnich 6:2, Nová Cerekev – Čejov 4:1.