Poslední kolo překvapení nepřineslo, sestupuje Horní Ves

Pelhřimov – Až do posledního kola se muselo čekat ve fotbalové Poutník lize, aby se s definitivní platností odkryla tajenka, která ukrývala jméno sestupujícího týmu.

20.6.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Soutěž opouští Horní Ves, když svůj ortel pečetila osmigólovým debaklem v Jiřicích. Co se minulý týden nepovedlo Plačkovu, vyšlo Obratani. Tak získala cenný skalp okresního přeborníka Košetic.

ŽIROVNICE B – POČÁTKY 2:2
Sousedské derby přineslo bojovný zápas, který nakonec vyústil ve spravedlivou remízu. Tu stanovily pokutové kopy. J. Doležal trestal faul a dostal domácí dvacet minut před koncem do vedení, po ruce v šestnáctce vyrovnával D. Dedera.
Góly: 57. O. Doležal ml., 70. (PK) J. Doležal - 37. Brýna, 78. (PK) D. Dedera. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Žirovnice B: M. Metlička – T. Dýnek, P. Doležal, Hryzák (72. Plíhal), Mach, J. Metlička (31. Secký), Camrda, Jurík, Váňa (86. Žižka), J. Doležal, O. Doležal ml. Počátky: Novotný – Doskočil, M. Burza, Ištok, Šatara, Kopečný, D. Dedera, Kozelek, A. Soukup, Valeš, Brýna. ⋌(tm)

JIŘICE – HORNÍ VES 8:0
Hosté mohli vykřesat naději na záchranu v případě výhry, ale k té zápas nesměřoval ani náhodou. Taktovku od úvodního hvizdu rozhodčího drželi pevně v rukách domácí. Ti v prvním poločase dali šest gólů a pak se utkání stalo doslova jejich exhibicí. Střelecky se zaskvěl Kolárik, kterému na čtyři góly stačilo pobýt na hřišti jen do přestávky.
Góly: 10., 16., 30. a 32. Kolárik, 17. Nesporý, 42. Tůma, 50. Petr Příhoda, 60. Jirků. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 6:0. Jiřice: Zabloudil - Jiřík, Hložek, Vincenc (46. Kovář), Nesporý, Tůma (46. Kovařík), Hájek, Jirků, Jůzl, Kolárik (46. Horký), Petr Příhoda. Horní Ves: Kaňkovský – Fous, Glejtek, Srbek, Moudrý, Parkan, Pejcal, Nováček, David, Fiala, Bělohlávek. ⋌(sad)

MARATON – BOŽEJOV 3:1
Zápas nabídl útočný fotbal. Častěji u míče byl domácí Maraton, který kromě gólů dvakrát nastřelil tyč, ale hosté rozhodně nebyli obětním beránkem. Hrozili z brejků a kdyby své šance využili, klidně mohli bodovat.
Góly: 6. a 65. Krčil, 80. Novotný – 18. Havlík. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 1:1. Maraton: Veselý – Sláma, Beneš, Hunal, Heřmánek, Pavouk, Musil, Vacek, Krčil, Vaněk, Slavík (65. Novotný). Božejov: Hák – L. Tříska, Smejkal, J. Vacek st., Kněžínek, J. Vacek ml., Havlík, Fučík, Kopejtko, Koutek, M. Tříska.⋌ (ne, kmž)

OBRATAŇ – KOŠETICE 4:1
Za stálého deště domácí předvedli nejlepší výkon jara. V prvním poločase byli nečekaně lepším týmem a dařilo se jim i střelecky. Po přestávce Košetice sice přidaly, vyrovnaly hru, ale překvapivé a zasloužené vítězství už Obratani nesebraly.
Góly: 31. a 45. Pešek, 6. L. Vlach, 82. (PK) Melichar – 63. Běloch. Rozhodčí: Pech. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Obrataň: Vilímek – Pavel čekal, Melichar, Tábora, Menšík, Šimek, Pešk (66. Pařil), Holub (51. Puchner), Kalina, Kudrnáč, L. Vlach. Košetice: Čech – Vejsada, Kubů, P. Bystričan, Běloch, Mazanec, S. Bystričan, Kadlec, Sovka, Suk, Vlk. ⋌(vej)

PLAČKOV – HOŘEPNÍK 3:3
V prvním poločase hráli lépe Hořepničtí, kteří se zásluhou Moravce ujali vedení. Po změně stran Plačkov zabral a po přestřelce nakonec vybojoval bod. Ten trefil dvě minuty před koncem Kotlík.
Góly: 51. a 76. Vrána, 88. Kotlík – 38. Moravec, 67. Popelka, 75. Jelínek. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Plačkov: Havel – Němec, Jančička, Krejčí, Mottl, Kašpar, Vrána, Kotlík, Kubů, Guzik (35. Slavík), Vaňous. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Kalivoda, Buchta, Petrů, T. Dlouhý, Mocek, Jelínek, Moravec, P. Joneš.⋌ (ryd)

VYSKYTNÁ – N. RYCHNOV 5:1
V důležitém utkání a zároveň křemešnickém derby podali domácí nejlepší výkon sezony a po zásluze vyhráli. O výsledku do značné míry rozhodl čistý hattrick Součka.
Góly: 63., 70. a 77. Souček, 23. a 62. Valenta – 38. Hájek. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Vyskytná: Drahný – Budík, Fíla, Vondrák, Pahr, Bezděkovský, Valenta, Vácha, Krejčí, Souček, Hlobeň (63. Roubíček). Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, Chalupa, J. Faltýnek, Švec, Martínek, Kratochvíl (1. Císař), Norek, Hájek, Borysyuk, M. Faltýnek. ⋌(kre)

Č. ŘEČICE – ŽIROV 1:4
Výsledek odpovídá dění na hřišti. Hosté byli lepší ve všech směrech, postupně vytáhli skóre na 0:3. Pak sice snížil Dýnek, ale skóre uzavřel pět minut před koncem žirovský Nacházel.
Góly: 75. Dýnek - 25. Morava, 50. T. Marek, 55. Šťastný, 85. Nacházel. Rozhodčí: Machač. ČK: 1:0 (79. Vlček). Diváci: 60. Poločas: 0:1. Červená Řečice: Jaroš – Popovič, Bečka, Plášil, Košťál (55. Kubánek), Dýnek, Chaloupecký, Chvalkovský, Nohejl, Obranec (70. Vlček), Daňhel (38. Bouz). Žirov: J. Jonáš – Bělík, P. Marek, Hotovec, T. Marek, Dědic, L. Jonáš (55. Nacházel), Kratochvíl, Morava, Bártů (40. Šťastný), Hamalčík. ⋌(ork)

20.6.2011 VSTUP DO DISKUSE

Kameničtí musí od středy počítat s komplikacemi

Režisér Marek Najbrt natáčí v prostoru hradu v Ledči nad Sázavou filmovou pohádku Čertí brko.
25

Hrad v Ledči obsadili filmaři. Natáčejí pohádku Čertí brko

Nováček má první bod, remizoval s Habry

Pelhřimovsko – Fotbalisté rezervního týmu Humpolce vyškolili nováčka z Rozsochatce a v tabulce se posunuli na pátou příčku.

Počátky srážely chyby v defenzívě, ale šest gólů vše vynahradilo

Pelhřimovsko – Rezerva fotbalistů Žirovnice nastřílela Budíkovu šest gólů a posunula se na špici tabulky Poutník ligy. Zaujaly dvě překvapivé remízy. Pelhřimovský Maraton nedokázal udolat Červenou Řečici, jen bod si z Lukavce odvezla Horní Cerekev.

Střelci Pacova a Kamenice selhali, na hřišti soupeře uspěla pouze Žirovnice

Pelhřimovsko – Fotbalisté Žirovnice se svým fanouškům omluvili za týden starý debakl na vlastním hřišti. Po dobrém a hlavně takticky zralém výkonu vyhráli v Třešti.

Čtyři góly Štěpána nestačily, béčko Plačkova přišlo o vítězství v závěru

Pelhřimovsko – Střelecké manévry nabídl zápas prvního kola IV. třídy mezi Plačkovem B a Novou Cerekví. Po čtyřech trefách Štěpána sahali po vítězství domácí fotbalisté, Nová Cerekev ale v samém závěru vyrovnala. Podobný scénář mělo i utkání v Častrově, tam naopak v hodině dvanácté srovnávali domácí. Body z hřiště soupeře vezla Vyskytná, které se povedlo vyhrát v Jiřicích.