Starší tým s Prostějovem remizoval, mladší dorostenci soupeře smetli zlepšenou koncovkou po přestávce.

PELHŘIMOV - PROSTĚJOV 2:2
Prostějov šel v bojovném zápase brzy do vedení Kopečného hlavičkou. Pak se začaly rodit šance domácích fotbalistů. Na centr a roh Homolky spoluhráči nedosáhli, Nebeskému stáhl míč zpod nohy ležící gólman, Mádlův střílený centr odvrátila obrana na roh. Skóre neměnily ani dvě standardky hostů, v tom druhém případě Rohovec míč skvěle vyboxoval. Pelhřimov musel mluvit i o smůle v ofenzívě.

Homolka nastřelil břevno, odražený míč Nebeský poslal do tyče. Na druhé straně Klimešovu střelu mimo Rohovec jen sledoval, kombinaci Dostála a Kopečného řešil odkopem. Domácí se přece jen dočkali ještě před odchodem do kabin. Po sólu Homolky přes dva hráče vytěžil z centru na vzdálenější tyč vyrovnání Martin Kubík.

Po změně stran Pelhřimov kopal penaltu za faul na Homolku, J. Kubík umístil střelu do pravé části Polákovy branky. Z vedení se domácí radovali jen deset minut, prostějovský roh nešťastně srazil do vlastní branky M. Hložek. Zbytek zápasu přinesl svižný fotbal, ale skóre už svou podobu nezměnilo.
Góly: 37. M. Kubík, 54. (PK) J. Kubík - 9. Kopečný, 64. vlastní. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Rohovec – Mádl, M. Hložek, Duchan, Hofer (64. V. Hák) – Melzoch (59. Bartoň), Homolka, J. Kubík, M. Kubík – J. Hložek, Nebeský.

PELHŘIMOV - PROSTĚJOV 5:0

Mladší dorost sehrál poločasy dvou tváří. V tom prvém měly oba týmy řadu šancí, ale skóre se nezměnilo. Snaživou hru předvedl útok domácích ve složení Sadský, Šafařík. Prostějovu patřil nápor po dvaceti minutách hry, který domácí obrana a gólman vydrželi. Následné šance Sadského, Šafaříka i Ryšavého neskončily brankou, úplně v závěru prvního dějství kombinace Horký, Sadský, Šafařík přinesla jen střelu do tyče.

Druhý poločas byl mohutným forte pelhřimovských mladíků. K prvním vítězným tónům pozvedl taktovku samostatným únikem Sadský. Pak Skořepův centr zleva důrazně poslal do sítě Šafařík a po Ryšavého centru přidal třetí úspěch hlavičkou k zemi Sadský. Na hattrick Sadského centroval Horký. Potom si vzal slovo střídající Hofer. Tomu na gólovou střelu při〜klepl míč Ryšavý, když všemu předcházel špatný výkop Běhalíka.
Góly: 46., 53. a 62. Sadský, 50. Šafařík, 76. Hofer. Poločas: 0:0. Pelhřimov: Švec (67. Kučera) – Šustr, Červenka, Skořepa, Mádl (59. A. Hák) - Mareš, Ryšavý, V. Hák, Horký – Šafařík, Sadský (64. Hofer).