Vyškov byl nad síly starších i mladších, hosté ani v jednom zápase neskórovali. Naopak v součtu inkasovali sedm branek.

VYŠKOV - PELHŘIMOV 3:0
Vyškov dokázal, že si plně zaslouží první příčku tabulky, měl celé utkání převahu. Přesně kombinoval, na podmáčeném terénu prokázal i dobrou kondici. Pelhřimov hrál vlastně v sestavě příští sezony a pro zranění chyběl Nebeský. Hosté byli od prvních minut pod tlakem, mimo stříleli Galia a Grepl, nepřesně oplácel i Melzoch, po dlouhých minutách bránění mířil mimo i Lukáš Machač. Po půlhodině hry šel po souboji s Martinem Hložkem sám na Rohovce Filip Novotný. Pelhřimovský gólman odvrátil v pádu špičkou kopačky na roh.

Pět minut před koncem poločasu řešil Filip Novotný standardní situaci přesnou střelou přes zeď a Vyškov vedl. Po přestávce přidal z obdobné situace druhý gól Baťovský. Zpracoval si slabý odkop a dorazil míč po zemi križnou střelou k pravé tyči. Třetí hořkou pilulku pro Pelhřimov zařídil znovu Filip Novotný po vyhraném souboji s Duchanem.
Góly: 40. a 83. F. Novotný, 60. Baťovský. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Rohovec – Mádl, M. Hložek, Duchan, L. Machač – M. Kubík, Homolka, Melzoch (74. Nedělčev), M. Machač – J. Hložek, Kropáček (69. Hofer).

VYŠKOV - PELHŘIMOV 4:0

Smutný úděl čekal i mladší dorostence. Mádl odevzdal množství sil v obraně staršího dorostu, další hráči byli v chladném, deštivém dni u starších na lavičce zálohou pro střídání. Citelně chyběli Šafařík, Václav Hák a Horký.

Vyškovu se zdařil bleskový úvod do hry. V 8. minutě po situaci, která zaváněla ofsajdem, šli na Švece dva domácí a zakončoval Pavel. Po čtvrthodině hry vsítil dva rychlé góly Holásek. První po souboji se Švecem, další po špatné rozehrávce Pelhřimova. Obrovskou smůlu měl v závěru poločasu Sadský, uvolnil se dvěma obráncům, ale v dobré pozici nastřelil tyč.

Vyškov měl převahu i v druhém dějství, ale hosté zlepšenou hrou přece jen neposkytovali domácím tolik prostoru a volnosti. Čtvrtou branku Vyškova přidal po necelé půlhodině hry Pavel. Na druhé straně průnik Sadského zastavila velmi důrazně vyškovská obrana.
Góly: 10. a 66. Pavel, 15. a 16. Holásek. Poločas: 3:0. Pelhřimov: Švec – Šustr, Červenka, Skořepa, Brada – Mareš, Ryšavý, Mádl, Hofer – Sadský, A. Hák.