Musela by vyhrát všechny zbývající duely a spoléhat na to, že havlíčkobrodský Slovan, nebo Velká Bíteš nezískají ani bod.

HUMPOLEC – BYSTŘICE 0:1
Pohledný zápas přinesl šťastné vítězství hostů. V prvním poločase měli navrch domácí a už v 5. minutě mohli jít do vedení. Pikl vysunul kolmou přihrávkou Píchu, ten předložil míč Honzárkovi, jenže ten stoprocentní šanci nedal. Humpolec měl i další příležitosti, ale skórem se mu pohnout nepovedlo. Po půlhodině hry se hosté začali dostávat do tempa a po přestávce převzali otěže zápasu do svých rukou. Aktivní byli hlavně Prášil s Horákem. Také Bystřice dlouho pálila své šance, ale v 86. minutě se dočkala. Střelu spoluhráče přes bezmocného brankáře Kříže přizvedl hlavou do sítě Prášil.
Gól: 86. Prášil. Rozhodčí: Hitzger. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Humpolec: Kříž – Kopic, Pecha, Černík, Hes – Honzárek (68. Kubíček), Nepovím, Jeřábek, Machala (46. Nermut) – Pícha, Pikl. Bystřice: Trávníček – Vícha (46. Hrubeš), Chocholáč, Veselý, Mitáš - Sklenář, Illek, Zbytovský, Krošlák (68. Špatka) - Prášil, Horák. Nejlepší hráči: Jeřábek – Horák, Prášil.

PACOV – TŘEBÍČ B 7:1
Pacovští měli herní převahu od prvních minut, ale dlouho se nemohli prosadit. Po dvaceti minutách už ale obranu posledního týmu soutěže překonali. Nejprve Kostroun dorážel po rohu a pak Koller po centru Váni zvýšil na 2:0. Po změně stran dali hosté kontaktní gól, když Sedláčkovi nesedl centr a poslal míč přesně do šibenice. To bylo ale vše, co Třebíč v Pacově předvedla. Domácí stříleli jednu branku za druhou a výsledkovou krizi z posledních zápasů zakončili sedmigólovou kanonádou.
Góly: 20. Kostroun, 35. Koller, 50. Přibyl, 72. Šlechta, 85. Maršík, 87. Váňa, 89. Kerouš – 48. Sedláček. Rozhodčí: Vidlák. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pacov: Plachý – Miskai, Koller, Kerouš, Kokeš - Stejskal, Kostroun (74. Maršík), Váňa, Šlechta (73. Vlach) - Přibyl, Rybčák (80. Svoboda). Třebíč B: Němec – Václavek, Sedláček (76. Uhlíř), Chalupa, Cejpek - Mrkvica (73. Řezáč), Venhoda, Brabenec, L. Venhoda - Dvořák, Flekal. Nejlepší hráči: Kostroun, Koller, Miskai.

ŽIROVNICE – JEMNICKO 3:4
Vyrovnané utkání, ve kterém slavil zisk bodů štastnější tým. Žirovnice měla doslova famózní nástup, když vedla po pěti minutách o dvě branky. Do černého mířili Pokorný a Dýnek. Potom se kormidla utkání chopili hosté a do poločasu otočili výsledek na 2:3. Druhá půle byla ve znamení boje domácích o bod. Vyrovnání obstaral svou druhou trefou v zápase Pokorný, jenže poslední slovo si vzal tři minuty před koncem J. Kříž a zařídil Jemnicku tříbodový zisk.
Góly: 1. a 54. Pokorný, 5. Dýnek – 11. (PK) a 21. T. Krejča, 41. a 87. J. Kříž. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 2:3. Žirovnice: Basík – P. Houška, Kuš, Charousek, Veith - Staněk, Dýnek, Blažek, Moravec - Dvořák (68. Časta), Pokorný. Jemnicko: Kopeček – Štancl, Kincl, Koutný, J. Kříž - Tesař, Anděl (89. Štumfol), M. Krejča, T. Krejča - Habr (46. F. Kříž), Grün (90. Chalupa). Nejlepší hráči: Pokorný – Grün, T. Krejča.

OKŘÍŠKY – HERÁLEC (HB) 1:3
Za deštivého počasí měli domácí zpočátku územní převahu, ale Herálec hru postupně vyrovnával a na rozdíl od soupeře si vypracovával i šance. Na Ganobjakovu nebezpečnou střelu, kterou zneškodnil Fiala, kontroval ještě Jůza, ale ten z nadějné pozice přestřelil. To bylo však od domácích vše. Naopak hosté po 30. minutě kopali sérii rohových kopů a přišpendlili soupeře u jeho brány. Vyvrcholením tlaku byl vedoucí gól Fukana, který na centrovaný míč vyskočil nejvýše – 0:1. Hned po změně stran se v šestnáctce domácích uvolnil Fukan a zasadil Okříškám druhý úder. I nadále vítězila bojovnost a chuť hrát fotbal heráleckého týmu, a když Pátek zvýšil už na 3:0, bylo jasné, že Okříšky tentokrát vyjdou bodově naprázdno. V závěru, po faulu na Tůmu, z pokutového kopu upravil kosmeticky výsledek Valenta.
Góly: 87. Valenta (PK) – 33. a 47. Fukan, 76. Pátek. Rozhodčí: Kosička. ŽK: 1:2. Diváci: 140. Poločas: 0:1. SK Huhtamaki Okříšky: Fiala - Tekal, Jančok, Bastl, Jeřábek (73. Zeman) - Řezáč (78. Dubský), Netolička (60. Voda), Jůza, Malý - Tůma, Valenta. Herálec (HB): Březina – J. Stojan, O. Ganobjak, Klement, Paclík – Král, V. Ganobjak (84. Bárta), Pátek, Filipský – Fukan (79. Kuchta), L. Stojan (90. Dvořák. Nejlepší hráči: Jančok - Fukan, O. Ganobjak.

JAROMĚŘICE – NOVÁ VES 1:1
Do zápasu lépe vstoupili domácí a už v 6. minutě Novotný střelou zdálky rozezvučel břevno. Hosté si vytvořili v první půli jedinou šanci, ale z té skórovali. Na trestný kop za obranu si zaběhl ve 28. minutě Havlík a hlavou překonal Chalupu. Jaroměřičtí se dočkali v 57. minutě. To pálil Čermák a ve skrumáži se z otočky přesně trefil Neumann. Domácí se hnali za vítězstvím, Novoveští vykopávali v 70. minutě Neumannovu hlavičku z brankové čáry. Potom jejich elán utlumilo vyloučení Macháčka, ale přesto mohl rozhodnout Neumann. Jenže nevyužil sólovou akci, a protože v podobné situaci selhal dvě minuty před koncem i Čech, body se dělily.
Góly: 57. Neumann - 28. Havlík. Rozhodčí: Fabeš, ŽK: 2:3, ČK: 1:0 (80. Macháček). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Jaroměřice: Chalupa – D. Karásek (88. Laštovička), Ošmera, Musil, Z. Karásek – Čermák, Macháček, Novotný, Míča, Rygl (56. M. Karásek) – Neumann. Nová Ves: Fuksa – Kubík, Zdražil, Havlík, P. Starý – Krejčí (68. J. Bureš), M. Ondřejka, R. Novotný, J. Starý (63. Šandera) – P. Bureš, Čech (90. J. Ondřejka). Nejlepší hráči: Chalupa, Neumann – Čech.

H. BROD – V. BÍTEŠ 6:0
Již v 8. minutě potrestal rychlý Adam chybu gólmana Pelána a zařídil vedení 1:0. Ve 20. minutě hostující O. Loup orazítkoval břevno, žel to byla jediná nebezpečná akce hostů za celý zápas. Ve 24. minutě předvedl dirigent brodského týmu Mareš technickou parádu ve vápně a po zasekávačce umístil míč k tyči 2:0. Po půlhodině hry si naběhl do vápna obránce Hübner, uvolnil se a míč po zemi uklidil k tyči na 3:0. Hráči z Losů hráli tentokrát s viditelnou chutí, byli neustále v pohybu a soupeře jasně přehrávali. Ještě před pauzou našel Adam volného Šimoníčka a bylo to 4:0. Hned po změně stran posadil Mareš míč z rohového kopu přesně na hlavu Kunce na 5:0 a brankostroj zakončil šestým gólem Šimoníček. „Potěšilo mě, že chlapci tentokráte volili místo nakopávání kombinační hru a ta se jim dařila,“ chválil brodský kouč Jaroslav Holcman.
Góly: 8. Adam, 24. Mareš, 35. Hübner, 39. a 53. Šimoníček, 47. Kunc. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (57. O. Loup). Diváci: 80. Poločas: 4:0. H. Brod: Adamec - Halamka, Novotný, Havel, Hübner (62. Berky) - Hejkal, Mareš (60. Körber) Slanař, Šimoníček - Kunc (80. Semrád). V. Bíteš: M. Pelán – Kopáček (25. Ivančík), T. Pelán, Kerber, O. Loup – Antoš, Klusák (87. Lukášek), Pohl, Nekuda – Pokorný (75. Švanda), Dvořák. Nejlepší hráči: Mareš, Kunc, Šimoníček.

ŽDÍREC – M. BUDĚJOVICE 3:0
Hned od první minuty byli domácí jednoznačně lepším týmem. Vytvořili si výraznou převahu, kterou nedokázali vyjádřit střelecky. Jen Klimeš šel pětkrát sám na brankáře Kloudu, ale buď neseřídil mířidla, nebo ho budějovický gólman vychytal. A tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
Po změně stran se už ale domácím štěstí na kopačky přeci jen přilepilo. Úvodní branka byla spíše náhodná, když se střela Klimeše odrazila k úplně volnému Kučerovi a ten se nemýlil. Poté ještě dvakrát selhal Klimeš, ale napotřetí už balon do sítě propasíroval – 2:0. Tři minuty před koncem dal konečnou podobu výsledku pěknou střelou z dvaceti metrů Klupka.
Góly: 67. Kučera, 69. Klimeš, 87. Klupka. Rozhodčí: Bína. ŽK: 1:4. Diváci: 140. Poločas: 0:0. Ždírec: Rezničenko – Kučera, Pleva, Klupka, L. Blažek (83. Pátek) – Kysilko, Klimeš, Kolouch (87. T. Blažek), Smejkal – Novotný, Sysel. M. Budějovice: Klouda – Novotný, Toman, Michal, Pařízek – Buďa, Veselý (62. Svoboda), Šplíchal (72. Busta), Nevařil - Škoda, Pacas. Nejlepší hráči: Kučera, Pleva – Klouda.

Příští kolo: Jemnicko – St. Říše, Ždírec n. D. – Humpolec, Pacov - H. Brod, Třebíč B - Jaroměřice n. R., M. Budějovice – Okříšky, Bystřice - Herálec HB, V. Bíteš - Nová Ves.

Předehráno: Polná – Žirovnice 1:1.