Pevnou půdu pod nohami začíná ztrácet také Lukavec. Naopak situaci si ziskem čtyř bodů vylepšil Budíkov.

BUDÍKOV – HABRY 2:0

V prvním poločase žádná branka nepadla, hrál se důrazný a útočný fotbal. Budíkov si vypracoval po pěkných akcích tři brankové příležitosti, ale Langr a Grant mířili mimo tyče a Smerekovu hlavičku zneškodnil gólman. Habry hrozily po rychlých protiútocích. Po změně stran šli domácí do vedení zásluhou Smereky, který těžil z přihrávky za obranu. Habry dvacet minut před koncem přidaly a získaly převahu v poli. Budíkov však pozornou obranou soupeře do větší šance nepustil. O výsledku rozhodl střelou k tyči dobře hrající Smereka.
Góly: 54. a 87. Smereka. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 4:6. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, T. Bláha, Zet, Wallisch, Langr (88. Bleha), F. Žáček, Smereka, Marousek, Holoubek, Grant (32. P. Žáček, 78. Páša).⋌ (mso)

KAMENICE – ŽDÍREC B 4:1
Z vysoké výhry se radoval favorit, ale Ždírec v Kamenici nehrál vůbec špatně. „Soupeř mě překvapil, rozhodně nepůsobil odevzdaným dojmem. Nám hodně pomohl rozbahněný terén. Na něm můžeme uplatnit bojovnost a fyzickou zdatnost,“ uvedl kouč Kamenice Vlastislav Machoň. Jeho tým si v první půli vytvořil tříbrankový náskok, když se dvakrát trefil Tesař a jednou T. Zahradník. Těsně před přestávkou si ale zranění stehenního svalu přivodil Spěváček a hosté chvilkového zmatku v domácích řadách využili ke korekci výsledku. Po obrátce sehrál hlavní roli kamenický P. Zahradník. Nejprve neproměnil penaltu, když nechal vyniknout brankáře Tomáška, a v 67. minutě překrásným lobem pečetil výhru svého týmu.
Góly: 7. a 27. Tesař, 16. T. Zahradník, 67. P. Zahradník – 44. Klement. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – T. Zahradník, Novák, Kubiska, P. Zahradník, R. Pelc (51. Kašparec), Spěváček (44. J. Strašík), Šuranský, Pelc, Tesař (75. Hadač), M. Strašík. ⋌(str, va)

ČERNOVICE – BUDÍKOV 1:1
Tvrdě hrané utkání, ve kterém byli domácí lepší, ale i hosté si dokázali vytvořit ojedinělé brankové příležitosti. V 15. minutě po důsledném sledování míče a zaváhání hostujícího gólmana Bláhy otevřel skóre Kubů. Ve 40. minutě po chybě černovické zálohy vyrovnal Smereka. Druhá půle byla v režii domácích, přesto v 60. minutě pohrozil Holoubek střelou nad branku. Ještě v téže minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě budíkovský Vodrážka. Domácí v přemíře snahy nedokázali využít nabídnutou šanci, když pouze Bíro vystrašil dělovkou hostujícího gólmana.
Góly: 15. Kubů – 40. Smereka. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (60. M. Vodrážka). Diváci: 100. Poločas: 1:1. Černovice: Vošahlík – Bíro, Kohout, Pěnka, D. Maštalíř, Kubů, T. Paclík, Hadrava, P. Maštalíř, Scheufler, Stark. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka, T. Bláha, Zet, Wallisch, Langr, Páša, Smereka (60. Haman), Marousek, Holoubek, Staněk (80. Žáček). ⋌(aln)

HABRY – H. CEREKEV 4:1
Úvod utkání byl hodně hektický. Už ve 2. minutě šli hosté do vedení, když se po chybě obrany prosadil Chadim. O pět minut později ale Habry vyrovnaly. To se hlavou trefil Kudláček. A po čtvrt hodince hry už bylo skóre otočeno. Penaltu proměnil Korel. Cerekev pak nastřelila břevno, což zřejmě domácí celek nabudilo a vytvořil si tři tutové šance. Ovšem bez gólového efektu. Pět minut po návratu z kabin zvýšil na 3:1 Michal a bylo prakticky po zápase. Hosté rezignovali, dohrávalo se jen z povinnosti. V poslední minutě pak ještě dal výsledku konečnou podobu opět Kudláček.
Góly: 7. a 90. Kudláček, 15. (PK) Korel, 50. Michal – 2. Chadim. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (82. Rysl). Diváci: 80. Poločas: 2:1. H. Cerekev: Mezera – Přibyl, Plachý, Zelenka, Rysl, Kůta, Cimler, Havel, Růžek, Chadim, O. Musil (64. L. Musil).

TIS – PACOV B 6:3
Domácí šli rychle do vedení, v 8. minutě to bylo již 2:0, ale hostům se podařilo o deset minut později korigovat. Fotbalisté Tisu však našli rychlou odpověď v podobě dalších dvou branek a do kabin se tak odcházelo za stavu 4:1. Ve druhé půli to byl opět otevřený fotbal, obě mužstva přidala po dvou brankách. Hattrickem se blýsknul Zezulák.
Góly: 4., 24. a 55. Zezulák, 22. a 75. Krajíček, 7. J. Benák – 20. Gavrecký, 72. Krejča, 80. Pavelec. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 4:1. Pacov B: Praveček – Vysiblo, Jakub Vlach, Pavelec, Vlk, Čech, Bártů, Gavrecký, Kerouš (63. Jan Vlach, Hrobský (46. Krejča), Jíša. ⋌(ves)

LUKA N. J. – LUKAVEC 2:0
Domácí pětatřicáté minuty se hrálo bez šancí. Pak vzal míč Trombelli, prošel celou obranu, naservíroval míč P. Hintnausovi, který zamířil přesně. Za pět minut na to M. Hintnaus po individuální akci střelou z velkého vápna k tyči zvýšil na 2:0. Ve druhé půli hru výrazně ovlivnilo vyloučení Kabátka. Po něm se domácí stáhli do obranné ulity a soustředili se na udržení náskoku. Ten mohli snaživí hráči z Lukavce několikrát ukrojit, ale šikovného Čermáka v loucké brance překonat nedokázali.
„Chtěl bych našeho mladého gólmana pochválit, podal vynikající výkon a pro Luka je to příslib do budoucna,“ těší kouče domácích Davida Votavu.
Góly: 35. P. Hintnaus, 40. M. Hintnaus. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (65. Kabátek). Diváci: Poločas 2:0. Lukavec: Kadlec – Maršík, Kott, Držďák, Štěpánek, Novák, Urban, Voženílek, Franz, Radil, Čáp. ⋌(vb)