ŽDÍREC B – LUKAVEC 4:2
Ždírci se povedl úvod a v 19. minutě už vedl o dvě branky. Pak sice Voženílek snížil, ale chvilku před poločasem domácí P. Klimeš posunul skóre na 3:1. Druhá půle už se spíše jen dohrávala, protože po deseti minutách zvýšil svým druhým gólem na 4:1 Klement. Lukavec sice snížil na 4:2, ale k ničemu mu to nebylo.
Góly: 19. a 55. Klement, 15. Mikulecký, 43. P. Klimeš – 38. Voženílek, 78. vlastní. Rozhodčí: Veselý. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Lukavec: Kadlec – Kott, Daitl, Dražďák, Ludvík, Novák, Urban, Voženílek, Franc, Hanzlík, Čáp.

KAMENICE – HABRY 3:5
Po celé utkání byli domácí daleko aktivnější než hosté, ale to nestačilo. Hosté byli podstatně produktivnější v koncovce, navíc jim Kamenice nabídla šance po chybách v defenzívě. Domácí dostali ledovou sprchu hned v úvodu. Nejprve se prosadil Vrdský, na 0:2 zvýšil ve 12. minutě Kudláček. Naději na obrat vykřesal průnikem do vápna a střelou k tyči M. Strašík, ale ještě do přestávky stačil odpovědět opět Kudláček. Jelikož domácí řady opustil po červené kartě T. Zahradník, hosté si ve druhé půli bodový zisk ohlídali.
Góly: 24. M. Strašík, 56. Kušta, 88. (PK) P. Zahradník - 12., 45. a 76. Kudláček, 10. Vrdský, 89. Michal. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (45. T. Zahradník). Diváci: 80. Poločas: 1:3. Kamenice nad Lipou: Votápek - Spěváček, Novák, Kubiska, P. Zahradník, T. Zahradník, Kušta, Halada (75. Kašparec), D. Pelc (54. Šuranský), R. Pelc, M. Strašík.

PACOV B – ČERNOVICE 1:1
Ve vyrovnaném utkání se nakonec v okresním derby body dělily. Pacovští se ujali vedení po povedené samostatné akci Kostrouna. Hosté po změně stran sázeli především na rychlé protiútoky. Vyrovnávací branku přinesla až nedorozumění mezi obráncem Pravečkem a brankářem Jíšou, které využil střídající David Maštalíř.
Góly: 35. Kostroun – 69. D. Maštalíř. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Pacov B: Jíša – Svoboda (63. Zich), Praveček, Zíka, Pavelec, Miskai, Čech, Kostroun, Vysiblo (72. Krejča), Kerouš, Rybčák (63. J. Vlach). Černovice: Tille – Bíro, Stark, Pěnka, Kohout, Kubů, P. Maštalíř (46. D. Maštalíř), Míka, Hadrava, Ševčík, Paclík.

H. BROD B – H. CEREKEV 2:1
Do přestávky se hrálo většinou na polovině favorita, hosté již ve 3. minutě odmítli tutovku a kopali sérii rohových kopů. Až ve 38. minutě se dostali do šance také domácí, Valášek byl faulován a nařízenou penaltu Fialka proměnil. I po přestávce byli hosté aktivní a po kiksu brodské obrany Serbus vyrovnal. Lídr soutěže odpověděl rychlým protiútokem, ve vápně se nejlépe zorientoval Kunc a zařídil domácím vítězství.
Góly: 38. Fialka, 62. Kunc - 55. Serbus. Rozhodčí: Petr. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. H. Cerekev: Soukup - Staněk, Šetek, Koten (81. O. Musil), Vondráček, Zelenka, Kůta, Havel, Růžek (65. J. Musil), Mezera, Serbus.

LÍPA – BUDÍKOV 2:3
V 9. minutě dostal domácí do vedení domácí Bouchner. Po této brance Lípa přestala hrát, čehož hosté využili k otočení zápasu a v poločase už vedli 3:1. Po příchodu z kabin zneškodnil domácí brankář Exner pokutový kop. V rozmezí mezi 55. a 70. minuty to na hřišti jiskřilo, tři hráči museli předčasně do sprch. V 79. minutě přidal druhou branku domácích opět Bouchner. Marný byl tlak Lípy v závěru zápasu.
Góly: 9. a 79. Bouchner – 19. Holoubek, 23. Trocha, 36. Langr. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 2:5. ČK: 2:1 (J. Prokš, Krpálek – Marousek). Diváci: 80. Poločas: 1:3. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, Haman, Zet, T. Bláha (65. Kučírek), Langr, Žáček, Trocha, Marousek, Holoubek (85. Janák), Grant.