KAMENICE – LUKAVEC 4:0

Okresní derby skončilo jasným vítězstvím domácího Slovanu. Ten na škvárovém hřišti začal náporem, který kulminoval šancí M. Strašíka. Střela z dobré pozice však nabrala směr nad břevno. V 19. minutě přestřelil branku z malého vápna i hostující D. Čáp a skóre se neměnilo ani při další příležitosti Lukavce, kdy střelu z trestného kopu vyrazil Votápek jen před sebe.

Domácí byli přece jen fotbalovějším týmem a gólové radosti se dočkali ještě v prvním poločase. Ve 39. minutě z trestného kopu trefil šibenici P. Zahradník. Po přestávce skóre ve prospěch Kamenice utěšeně narůstalo. Na 2:0 zvýšil po průniku do vápna M. Strašík, třetí branku přidal R. Pelc, kterému pěknou přihrávku do běhu adresoval Tesař. Výsledek podtrhl v 86. minutě domácí Šuranský, který trestal zmatky v obraně Startu.

Góly: 39. P. Zahradník, 48. M. Strašík, 53. R. Pelc, 86. Šuranský. Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – Spěváček, Novák, Kubiska, P. Zahradník, D. Pelc, Kušta (76. Kašparec), Šuranský, T. Zahradník (46. Tesař), R. Pelc, M. Strašík (72. Halada). Lukavec: Kadlec – Slabý (85. Ludvík), L. Čáp, Dražďák, D. Čáp, Koucký, Urban, Voženílek, Picek, Hanzlík, Daitl (76. Kott).

TIS – HORNÍ CEREKEV 2:1

Hosté začali velkým náporem, ale ve 4. minutě je zmrazil Bláha, který využil špatně zahraného ofsajd systému a dostal domácí do vedení 1:0. Potom spálili velké šance Rosecký a střelec gólu Bláha. Po nich mohl přijít trest, ale Krajíček vykopával míč z brankové čáry. V 27. minutě byla k vidění nejhezčí akce zápasu, na jejímž konci byl domácí Zezulák.

Ve druhém dějství mohl zvýšením na rozdíl tří branek korunovat svůj výkon Zezulák, ale jeho hlavička šla těsně vedle. Hostům se podařilo v zápětí snížit na 2:1. Domácí se museli o výsledek strachovat až do samotného konce, hosté měli v 90. minutě velkou šanci na vyrovnání

Góly: 4. Bláha, 27. Zezulák – 78. Havel. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Suchý (46. Koten), Vondráček, Zelenka, Kůta, Plachý (72. Staněk), Havel, Růžek, Serbus, Mezera.

CHOTĚBOŘ B – ČERNOVICE 1:0

Vprvním poločase na šance vyhráli hosté zČernovic. Po pěkné kombinační akci přestřelili odkrytou branku a při té druhé šanci se vyznamenal brankář Benc. Do druhého poločasu nastoupila aktivněji chotěbořská rezerva a její tlak vyústil i vjediný gól zápasu. To dostal kolmici mezi beky nejlepší hráč domácích Krédl a spřehledem zakončil.

Gól: 64. Krédl. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Čenovice: Vošahlík – Bíro, Hlásek, T. Paclík (65. Míka), Kubů, Maštalíř, Š. Paclík, Kohout (71. Jonák), Ševčík, Scheufler, Stark.

KOŽLÍ – BUDÍKOV 1:1

Souboj Kožlí myslícího na postup a posledního Budíkova, který však přes zimu hodně posílil, skončil nakonec nerozhodně. Domácí měli první poločas územní převahu, kterou však nedokázali vyjádřit brankově. V 25. minutě postupoval sám na brankáře Trpišovský, ale do střelecké listiny se nezapsal.
Po přestávce Kožlí prolomilo střeleckou nemohoucnost, po centru Peška hlavičkoval Trpišovský.

V 55. minutě se ocitl ve slibné příležitosti domácí Šimek, ale Bláha šanci zneškodnil. O pár minut později hosté odvrátili roh, přešli do rychlého protiútoku, který proměnil Páša ve vyrovnávací branku. Vítězství na stranu domácích mohl strhnout čtvrt hodiny před koncem agilní Trpišovský, ale tentokrát svou příležitost zahodil.

Góly: 47. Trpišovský – 58. Páša. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Budíkov: Bláha – Vodrážka (55. Janák), Haman, Trecha, Pokorný (65. Zet), Langr, Žáček, Zour, Marousek, Grant (25. Páša), Staněk.

H. BROD B – PACOV B 2:0

V prvním poločase byla rezerva brodského Slovanu lepším týmem. Již ve 4. minutě hlavičkoval Šimoníček těsně vedle levé tyče Jíšovi branky. V pětadvacáté minutě přišla největší akce domácích v prvním poločase. To si na centr Udržala vyskočil Zimrich, ale jeho hlavička šla vedle branky.

Tentýž hráč měl na hlavě gól dvě minuty před poločasem, míč však skončil nad břevnem. Po změně stran se hrál vyrovnaný fotbal, ale pouze po vápna. Rozhodnutí na sebe vzal Kunc, který se drzým průnikem dostal do šestnáctky, kde byl faulován a Fialka si s nařízeným pokutovým kopem věděl rady. Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem pěknou střelou Kunc.

Góly: 77. (PK) Fialka, 88. Kunc. Rozhodčí: Nejedlý, ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Pacov B: Jíša – Svoboda, T. Kuran, Jakub Vlach, Pavelec, J. Kuran, Bártů, Šlechta, Gavrecký (41. Rybčák), Kerouš, Jan Vlach.