Posunuli se tak do středu tabulky.

SPEŘICE – SVĚTLÁ 1:2

V prvním poločase se o trochu lepší hrou prezentovali hosté, ale gólman Brzoň předvedl několik rutinních zákroků – více nebylo třeba. Jasnou gólovku měla jen Dálnice, ovšem hlavičku Němce zastavilo břevno. Druhé dějství už bylo vyrovnané, hosté se prosadili v 50. minutě zásluhou Karla. Speřice se hnaly za bodem a hosté toho moc fotbalového nepředvedli.

Chleba se lámal dvacet minut před koncem, kdy po závaru zastavil střelu Speřic hluboko ve vlastní šestnáctce rukou Šmíd. Rozhodčí ale penaltu neodpískal. V 80. minutě, kdy už Speřičtí hráli na maximální riziko, pojistil vedení Světlé z brejku Křikava. Domácí se dočkali až v samotném závěru, kdy Strnad s pomocí obránce dotlačil míč za lajnu.

Góly: 90. Strnad – 58. Karel, 80. Křikava. Rozhodčí: Sláma. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Němec, Pohan (22. Křišta), Pikl, Strnad, Nenadál, Štěpán, Huňáček (75. Sadský), Večeřa, Jůzl.

ŠTOKY – HUMPOLEC B 1:0

V souboji týmů ze spodku tabulky patřil první poločas hostům, druhý pro změnu domácím. Hrál se vyrovnaný zápas bez větších příležitostí, o osudu utkání rozhodla nakonec až 85. minuta. V pokutovém území Humpolce došlo ke skrumáži a rozhodčí nařídil pokutový kop za faul na Vodičku. Penaltu proměnil Bulant. Hosté navíc za prostesty viděli dvě červené karty.

Gól: 85. (PK) Bulant. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0:2. ČK: 0:2 (86. Tesař, 86. Svoboda). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec B: P. Beránek – Tesař, Metál, Svoboda, Honzárek, Krejčí, Kubíček, R. Štěpán (56. Málek), Chlád, A. Beránek (67. Prokop), Z. Štěpán.

H. BOROVÁ – PELHŘIMOV B 1:4

Skóre zápasu otevřel již v 7. minutě domácí Blažek, který se dostal ve vápně k odraženému balónu. Odpověď hostů však na sebe nenechala dlouho čekat, po rohovém kopu se v 19. minutě prosadil hlavou Hurda. Po přestávce už se radoval jen Pelhřimov. V 62. minutě potrestal naprosto zbytečnou ztrátu balónu ve středu pole Starý. Stejný hráč zvýšil o pět minut později na rozdíl dvou branek a bylo prakticky rozhodnuto. Hurdova tečovaná střela z 88. minuty, která zapadla za záda Luptáka, pak jen podtrhla borovský zmar.

Góly: 7. Blažek – 19. a 88. Hurda, 62. a 67. Starý. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 4:3. Diváci: 110. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: Dvořák – Klofáč, Šereda, Blažek, Hrnčíř, Kmoch (60. Pavouk), Hovorka, Hejda, Čmucha, Hurda, Starý (89. Papež).