Duel Cerekví přinesl hned čtyři červené karty

Pelhřimovsko – Pětibodový náskok na špici tabulky III. třídy si udržují fotbalisté Petrovic.

5.10.2010

Střelecky se zaskvěli fotbalisté Ústrašína, kteří Velké Chyšce připravili sedmigólový debakl. V tabulce jim po devíti kolech patří páté místoFoto: DENÍK/ Kamil Vaněk

Ti bez větších problémů přestříleli Žirov B 7:1. V zápase exceloval Kubát, jehož autorský rukopis nesou čtyři branky Vysočiny. V přímém souboji o druhou příčku byly úspěšnější Senožaty, které rezervu Košetic přehrály 3:2.

SENOŽATY – KOŠETICE B 3:2

Ve vyrovnaném zápase měli mírně navrch domácí, což nakonec vyjádřili i brankově. Košetice bojovaly se špatnou koncovkou, kontaktní gól vstřelily až příliš pozdě.

Góly: 55. a 65. Maděra, 28. Schwarz – 39. Filípek, 81. Bejček. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Senožaty: Čermák – Burda, Cibula, Maděra (87. Jan Vokřál), Svoboda, Zápotočný, K. Mareš, L. Mareš, Večeřa (46. Jakub Vokřál), Schwarz, Sýs. Košetice B: L. Kos – Bejček, Strakay, Filípek, Žáček, Štyx, Hrnčíř, Příhonský, M. Kos, Přibyl, Most.

ÚSTRAŠÍN – V. CHYŠKA 7:3

Hosté se ujali vedení po hrubé chybě domácí obrany, kterou využil v 15. minutě Hrubý. Od této chvíle však začali panovat na hřišti domácí. Po poločasovém vedení přišel hattrick Pecha, kterého doplnili jednou brankou Jírů s Kubiskou a nadělili tak Velké Chyšce nečekaný brankový příděl.

Góly: 50., 72. a 75. M. Pech, 39. a 57. Jírů, 43. a 81. T. Kubiska – 15. Hrubý, 73. Rathouský, 89. (PK) Pošusta. Rozhodčí: Šenigl. Diváci: 70. Poločas: 2:1. Ústrašín: Hájek – Novák, Smrčina, Nechvátal, Kubiska, Šnicer, Rod, Pech, Seknička, Jírů, Reinhart. Velká Chyška: Křížek – P. Sojka, Rathouský, Ďásek, Drs, Martinec, Kuzdas, Žilka, Holejšovký, V. Hrubý, Pošusta.

LUKAVEC B – ČERNOVICE B 1:1

Domácí hráči se nepředvedli v nejlepším světle, na jejich kopačkách byla viditelná nervozita, která způsobovala nepřesnosti a nedůslednost při zakončování. Černovická rezerva měla místy herní převahu, ale na tři body nedosáhla.

Góly: 22. Šimek – 25. Hůlka. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Lukavec B: Dýnek – Mišoň, Slabý, Vokoun (46. Sezemský, 80. Pešek), Nekovář (10. R. Šoula), Štarman, Malina, Prokop, P. Svatek, Knapeš, Šimek. Černovice B: K. Vošahlík ml. - Mach, Bíro, Hlásek, Jůn (46. Holub), J. Míka, Tikal, Jiří Bohuslavický, Kohout (46. Paďourek), Novák, Hůlka (46. Stejskal).

H. CEREKEV B – N. CEREKEV 5:2

Horní Cerekev byla v dramatickém utkání lepší. Domácím se podařilo orámovat poločas dvěma brankami, ke kterým posléze do šedesáté minuty přidali další dvě. Nová Cerekev dokázala i v deseti snížit na 4:2, ale dobrý herní dojem si hosté zkazili zbytečně nervózním závěrem utkání, když dohrávali v osmi.

Góly: 45. a 66. Macík, 46. Podařil, 60. L. Musil, 76. Koten – 74. Babčický, 76. Dvořák. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:7. ČK: 1:3 (90. Loukota – 58. Sochor, 85. Maška, 88. K. Zíka). Diváci: 40. Poločas: 1:0. Horní Cerekev B: T. Faltýnek – Loukota, Podařil, Cimler (60. Zadák), Macík, L. Musil, Koten, Petrák, Ošanec, Rysl (46. Háva), Havel (46. O. Musil). Nová Cerekev: Amcha – Sochor, Dvořák, D. Zíka (46. Maška), Němec, T. Rajčan, Růžička, Šípek, Opic (67. Babčický), K. Zíka, Sůva.

ŽELIV – ČEJOV 1:5

Domácí neměli svůj den. V poločase vedl Čejov po střele Lukáše Kratochvíla, po obrátce přidal ještě čtyři branky. Za domácí korigoval pouze Jan Radil.

Góly: 69. J. Radil – 38. a 89. L. Kratochvíl, 48. Cvrček, 54. Dvořák, 82. T. Čeleda. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Želiv: Sedlák – Cupl, Dolejš, Krpálek, Novák, Humeš, Stibůrek (41. Bloudek), L. Radil, Kratochvíl, J. Radil, J. Humeš. Čejov: Kubát – Borovička, Moravec, L. Svoboda, Dvořák, J. Svoboda, Maška, Čeleda, Mariniak, Kratochvíl, Cvrček.

MNICH – POČÁTKY B 1:5

Mnichu se nedařilo nic a předvedl za poslední roky zdaleka nejhorší výkon. Hosté na nic nečekali a ve 39. minutě vedli už 0:3. Po změně stran se pouze dohrávalo, Počátky přidaly ještě dvě branky a za domácí za stavu 0:4 korigoval Morávek.

Góly: 71. Morávek – 16. a 39. Brýna, 32. a 67. O. Plášil, 84. Háva. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:3. Mnich: Koktavý – J. Bubník (5. Kurz), Procházka (46. Křiváček), Voda, P. Bubník, Vaněk, Talich, D. Štangl, Morávek, Najfus (67. Hron), Rybák. Počátky B: Soukup – L. Plášil, Jirků, Jelínek, Lehejček, Vichr (85. Zadák), Chmel (80. Šatara), Háva, Smrčka, O. Plášil, Brýna.

PETROVICE – ŽIROV B 7:1

Domácí začali s chutí, ale v prvním poločase se prosadili pouze jednou. Po změně stran Žirov naprosto odpadl a Petrovice ho deklasovaly rozdílem třídy. V domácím dresu se zaskvěli čtyřbrankový Kubát a brankář Vácha.

Góly: 5., 61., 75. a 76. Kubát, 3. (PK), 48. a 60. T. Moravec – 17. Nacházel. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 1:2. Diváci: 65. Poločas: 2:1. Petrovice: Vácha – Kolář, R. Moravec, T. Moravec (80. Krejčí), Kočička (70. Pfau), Zach, Kameš, Kostka, Kubát, Jančík, Čekan. Žirov B: Zrutský – Marek, Novotný, Gebarovský, P. Jonáš, Cvrček (76. Samec), Haruda, Červený, Nacházel, Bratrů, Šanda (46. J. Jonáš).

_

Příští kolo (10.): Čejov – Nová Cerekev, Černovice B – Horní Cerekev B, Žirov – Lukavec B, Počátky B – Petrovice B, Velká Chyška – Mnich, Košetice B – Ústrašín, Želiv – Senožaty.