Problémy při stavbě kádru měl trenér Ján Kubík především na postu gólmana, jeho problémy vyřešila až výpomoc z kádru Pacova. Pacovští dokázali za dvě utkání vstřelit pouze jedinou branku, což nakonec nestačilo na lepší než poslední místo.

PELHŘIMOV – SEZ. ÚSTÍ B 2:5

Už před utkáním musel trenér Pelhřimova vyřešit problém s brankáři, v brance divizního týmu se nakonec objevil Pacovský Hartl. V první části utkání zahráli Pelhřimovští proti diviznímu soupeři asi nejlepších 35 minut turnaje.

Vedení sice zajistil až ve 28. minutě Liška, k vidění bylo několik vyložených brankových příležitostí. Ani jedna z nich však v první půli do sítě Sezimova Ústí nepadla, stejně tak jak střela Krtka z 31. minuty, která otřásla břevnem. Před koncem poločasu se hostům podařilo vyrovnat.

Po obrátce začal lépe opět Pelhřimov, když mu vedení navrátil Krtek. To bylo však od Pelhřimova vše, rezerva Sezimova Ústí zabrala a začala využívat individuálních chyb v defenzivě, které čtyřikrát potrestala.

„S prvním poločasem jsem spokojen, měli jsme problémy se sestavou, hned několik hráčů základní jedenáctky nám chybělo, ale i tak herní projev nebyl špatný. Po obrátce naše herní činnosti upadaly a především organizace defenzivy značně pokulhávala,“ shrnul utkání trenér Pelhřimova Ján Kubík.

Góly: 28. Liška, 42. Krtek. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Hartl - Benda, Maška, Šereda, Smrčka, Kmoch, Niederle, Nepovím, Čihák, Krtek, Liška. Střídali: Fišer, Sládok, Papež.

PACOV – CHÝNOV 0:1

Pacovští nezahráli špatný zápas proti domácím, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Po bezbrankovém prvním poločase zavinila nedůslednost Pacovské obrany branku v její síti. Pacov se snažil do konce utkání vyrovnat, ale další branka v zápase už nepadla.

Poločas: 0:0. Pacov: Čech – Kokeš, Martin Kerouš, Praveček, Stejskal, Jakub Vlach, Váňa, Maršík, Jan Vlach, Gavrecký, Hrobský. Střídali: Pavelec, Hartl, Jaroslav Kerouš, Svoboda, Jiřík.

PELHŘIMOV – PACOV 2:1

Pelhřimovští nastoupili k utkání o třetí místo po úvodním nevydařeném utkání v poněkud nepříjemnějším psychickém rozložení. Trenér Kubík využil zápas proti Pacovu pro ozkoušení mladších hráčů v základní sestavě. V okleštěné sestavě chyběly defenzivní pilíře jako Vacek a Kocián.

Šanci tak dostali hráči rezervy. Vedení se ujal Pelhřimov po druhé turnajové brance Krtka. Pacovští se osmělili až v samém závěru utkání, nejprve se podařilo vyrovnat hlavou Pavelcovi, kterému míč na hlavu posadil Svoboda. Pelhřimovští rozhodli o výsledku střelou Niederleho.

„Druhý zápas jsme odehráli s přehledem, soupeř si vytvořil minimum vyložených šancí. Mladší hráči se musí ještě vyhrát a počkat si na svou šanci, solidně zahrál například Maška. Někteří hráči by se měli zamyslet a trochu víc bojovat o sestavu. Kromě prvního poločasu byl z naší strany celý turnaj v dost vlažném tempu,“ nešetřil kritikou své svěřence Kubík.

Góly: 30. Krtek, 65. Niederle – 60. Pavelec. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Čech - Klofáč, Šereda, Maška, Smrčka, Sládok, Kratochvíl, Fišer, Papež, Krtek, Niederle. Střídali: Liška, Nepovím, Benda, Kmoch. Pacov: Hartl – Kokeš, Martin Kerouš, Praveček, Stejskal, Jakub Vlach, Váňa, Maršík, Jan Vlach, Gavrecký, Hrobský. Střídali: Pavelec, Hartl, Jaroslav Kerouš, Svoboda, Jiřík.
Finále: Sez. Ústí B – Chýnov 4:1.