HABRY – ČERNOVICE 2:3

První poločas patřil spíše hostům. Ti se ujali vedení v 16. minutě, když chyby obrany využil Paclík a pohodlně skóroval do prázdné brány. V 45. minutě nevyužil pokutový kop Stránský. Po přestávce zvýšili hosté na 0:2 Ševčíkem, ale domácí to paradoxně probudilo.

Kudláček se posunul do útoku a jeho spolupráce s Jiřím Tomou přinesla tři samostatné úniky na Vošahlíka. Dva z nich skončily gólem, navíc krásnou střelu do šibenice hostující gólman bravurně vytáhnul. V 86. minutě hosté proměnili brejk a odvezli si tři body.

Góly: 62. a 78. Kudláček – 16. Paclík, 47. Ševčík, 86. Pěnka. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Černovice: Vošahlík – Bíro, Studený, Pěnka, Bohuslavický, Scheufler (80. Kalina), Paclík, Chlpík (55. Kohout), Hadrava, Ševčík, Kubů.

ŽDÍREC B – BUDÍKOV 8:4

Skóre sice otevřel v 9. minutě budíkovský Kavka, ale domácí od 10. do 28. minuty rozjeli nevídaný gólostroj a po půl hodině hry vedli již 6:1. Pak už se dohrávalo spíše jen z povinnosti.

Góly: 10. a 28. Máša, 23. a 40. Novotný, 24. a 80. Kolouch, 13. Jan Matějka, 26. Bílek – 9., 35. (PK) a 57. Kavka, 48. Marousek. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 1:4. Diváci: 90. Poločas: 7:2. Budíkov: M. Bláha – Kučírek, T. Bláha (25. P. Žáček), Zet, Wallisch, Zour (70. Bleha), F. Žáček, Langr (81. Šedivý), Marousek, Vodrážka, Kavka.

H. BOROVÁ – KAMENICE 3:0

Ve 27. minutě po rohovém kopu posadil Veselý balon na hlavu Němce a ochozy jásaly. Blízko gólu byl Šrámek, pouze však orazítkoval tyč. Hned po přestávce sestřelili hostující obránci borovského Šrámka, který nařízenou penaltu sám proměnil. Výsledek pečetil z brejku R. Klement.

Góly: 27. Němec 47. Šrámek, 60. R. Klement. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 2:3. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Kamenice: Votápek – Kotek, Novák, J. Strašík, A. Schober (75. Pechek), P. Zahradník, T. Zahradník (50. D. Pelc), Tesař (46. Šuranský), R. Pelc, Kušta, M. Strašík.

G. JENÍKOV – H. CEREKEV 1:3

Domácí bojující o záchranu diktovali tempo hry do 20. minuty, ale žádnou z jejich šancí se jim nepodařilo proměnit. Naopak hosté přetavili svůj první vážnější brejk ve vedoucí branku, trefil se Havel. Golčův Jeníkov kontroval Šulcem z penalty. Ve 35. minutě se poroučel předčasně do sprch hostující Koten, což však Horní Cerekvi paradoxně pomohlo. Až do konce utkání byla lepším týmem a svou převahu dokázala vyjádřit i brankově.

Góly: 27. Šulc (PK) – 25. Havel, 60. Zelenka, 88. Serbus. Rozhodčí: Obrtlík. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (35. Koten). Diváci: 80. Poločas: 1:1. H. Cerekev: Faltýnek – Havel, Staněk, Loukota, Koten, Martínek, Zelenka, Mezera, Kůta, Serbus, Plachý.