Ten jí přinesl zlepšený výkon po přestávce v utkání s Golčovým Jeníkovem. Horní Cerekev nestačila v Pelhřimově na Tis, Budíkov na Havlíčkovu Borovou. Černovice kvůli nezpůsobilému hřišti zápas odložily.

HORNÍ CEREKEV – TIS 2:4

Na pelhřimovské Kalvárii začala Horní Cerekev rozpačitě a soupeř toho využil. V 10. minutě napřáhl ze třiceti metrů ke střele Veselý a Faltýnek na míč míříci do šibenice nedosáhl. První šance domácích přišly až po dvaceti minutách hry, ale lob Zelenky se do branky nevešel, Kůta po sólu nastřelil jen gólmana Havla. Po půlhodině hry zatřásla střela hostujícího Benáka tyčí, vyrovnat odmítl ve stoprocentní šanci Staněk. Hosté tak rozhodly dvěma góly, jimiž orámovali přestávku. Ve 43. minutě vrátil míč do sítě Blažek a ve 48. minutě zakončil pohlednou kombinaci bombou Rosecký. Pohromu pro Horní Cerekev završila 60. minuta, kdy se po nepovedeném centru skoro od rohového praporku radoval z gólu Miřátský. Domácí se pak paradoxně probrali a z řady šancí dvěma góly korigoval výši prohry Serbus. Na zaslouženém zisku bodů Tisu už to však nic změnit nemohlo.
Góly: 74. a 85. Serbus – 10. Veselý, 43. Blažek, 48. Rosecký, 60. Miřátský. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Vondráček, Zelenka (65. Jan Plachý), Kůta, Serbus, Jaroslav Plachý, Havel (74. Koten), Martínek.? (pod)

KAMENICE – G. JENÍKOV 4:1
Kamenice nad Lipou v prvním poločase herně tápala, nedařila se jí kombinace. Hosté byli běhavější a hlavně bojovnější, takže se logicky ujali ve 30. minutě zásluhou Kotena vedení. Po přestávce se obraz hry rapidně změnil. Domácí se zlepšili ve všech směrech, a i když na vyrovnání čekali až do 70. minuty, nakonec zvítězli jednoznačně. V poslední čtvrthodině se totiž hattrickem blýskl Martin Strašík.
Góly: 75., 80. a 88. M. Strašík, 70. Melzoch – 30. Koten. Rozhodčí: M. Krejčí. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Novák, R. Pelc, Halada, Pechek (46. Berounský), M. Strašík, Spěváček, J. Strašík (80. Kos), Tesař, D. Pelc (75. Plášil), Melzoch.? (kam)

BUDÍKOV – H. BOROVÁ 2:4
V prvním poločase byla lepší Havlíčkova Brorová. Domácí předčila především nasazením a pohyblivostí, navíc prakticky stoprocentně potrestala chyby v obraně. Na góly Chlubny a Němce sice odpověděl Smereka, ale Borová přidala do poločasu další dvě trefy. Po přestávce se domácí zlepšili, dokázali v 75. minutě snížit, ale hosté takticky precizním výkonem zisk bodů pohlídali.
Góly: 20. Smereka, 75. F. Žáček – 3. Chlubna, 14. Němec, 31. Petr Veselý, 39. (PK) Šrámek. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 5:2. Diváci: 60. Poločas: 1:4. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka, Bleha (35. T. Bláha), Zour, Pokorný, Wallisch, F. Žáček, Zástěra (70. Janák), Marousek, Smereka, Kavka.