Mužstva Černovic a Budíkova své bodové zisky bohužel nerozšířila. Rovnost těsně prohrála v Golčově Jeníkově, Černovice klopýtly v Lípě.

CHOTĚBOŘ B - KAMENICE 0:1

Do přestávky byli hosté lepší, měli více šancí, ale také i trochu smůly, když dvakrát orazítkovali tyč. U domácích byl nejblíže gólu Pátek, z malého vápna však přestřelil. Po změně stran srovnala Chotěboř krok, štěstí jí však nepřálo. Rozhodlo se po hodině hry, kdy se prosadil kamenický M. Strašík. Zbytek zápasu byl vyrovnaný a dohrál se již bez gólových šancí.
„Nikdo z našeho týmu se nedostal nad průměr, výhra hostů je zasloužená,“ sportovně přiznal domácí kouč David Konečný.
Gól: 58. M. Strašík. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Kamenice: Votápek – Novák, Pelc, J. Strašík Spěváček, M. Strašík, Kušta, Tuček, Zahradník, Plesl (88. Pech), Kotek.

KOŽLÍ – H. CEREKEV 1:3
Do přestávky byli hosté pohyblivější, jejich největší zbraní byly rychlé protiútoky až v šesti lidech. Do vedení se dostali ve 24. minutě, kdy po standardní situaci se k levé tyči trefil Vondráček. O deset minut hosté znovu přečíslili domácí obranu a nepokrytý Zelenka přidal druhý gól.
Druhý poločas začal náporem koželského týmu, hned v 54. minutě se podařilo Vosykovi dát kontaktní gól na 1:2. Nápor domácích sice pokračoval, dvacet minut před koncem však přišel smrtící úder soupeře, když Martínek téměř z nulového úhlu nechytatelnou střelou potvrdil výhru Horní Cerekve. Domácí nerezignovali, získali v poli převahu, ale navzdory vší snaze se jim již nepodařilo výsledek alespoň zkorigovat.
Góly: 54. Vosyka – 24. Vondráček, 38. Zelenka, 60. Martínek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Horní Cerekev: J. Faltýnek st. – Koten (60. Plachý), Vondráček, Zelenka, Kůta, Suchý, M. Plachý, Havel, Martínek (65. M. Faltýnek st.), Serbus, Mezera.

G. JENÍKOV – BUDÍKOV 2:1
Domácí začali mírným tlakem, ve 20. minutě se vydařila ukázková kombinační akce. Po ose Piskač, Kubeš, Hortenský a zakončoval Rokos do prázdné branky. Hosté zahrozili pouze jedinou střelou, kterou domácí brankář bez problémů kryl. Z minima ale vytěžili maximum. Budíkov srovnal těsně před přestávkou, když se trefil Žáček. Začátek druhého poločasu byl obdobný, domácí tlačili, ale chybělo lepší zakončení. K tříbodovému zisku se Jeníkov posunul až tři minuty před koncem, když dvojice Fendrych, Petr vyšachovala budíkovskou obranu a druhý jmenovaný zařídil zaslouženou výhru.
Góly: 20. Rokos, 88. Petr – 45. Žáček. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – Odvářka, T. Bláha, Zet, Pokorný, F. Žáček, J. Vodrážka, Marousek (68. Bleha), P. Žáček, Kavka, Šedivý.

LÍPA – ČERNOVICE 3:1
Lipští fotbalisté na soupeře vlétli a za dvacet minut si dokázali vybudovat tříbrankové vedení, potom se hra vyrovnala. Po přestávce měli už mírně navrch hosté, kteří odmítli dvě vyložené šance. Až v 55. minutě se trefil Scheufler. Domácí se již soustředili na defenzivu a výsledek uhlídali. Po sérii čtyř porážek se lipští fotbalisté dočkali vítězství. Oporou byl domácí gólman Exner.
Góly: 6. a 25. Vácha (druhý z PK), 26. Miklis – 55. (PK) Scheufler. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 4:6. ČK: 0:1 (Janák). Diváci: 70. Poločas: 3:0. Černovice: Janák – Bíro (56. Míka), Kohout, Pěnka, Podhradský, Kozák, Maštalíř, Ševčík, Hadrava, Paclík (68. Horáček), Scheufler (61. Vošahlík).⋌ (ham)