Kamenice brala v duelu s Tisem bod, hořkost porážky okusily Horní Cerekev a Budíkov. Ten prohrál dokonce na vlastním hřišti, kde navíc čtyřikrát inkasoval.

KAMENICE – TIS 2:2

Utkání nabídlo kvalitní, bojovný fotbal, kterému nescházelo ani gólové koření. Hosté dvakrát vedli. Poprvé se do trháku dostali ve 25. minutě, kdy Kozlík krásnou přihrávkou mezi stopery vysunul Miřátského, který překonal Votápka. Kamenice si to nenechala dlouho líbit a za pět minut bylo vyrovnáno, když se bombou z vápna prosadil Zahradník. Tis do přestávky opět získal zásluhou Krajíčka náskok, ale po přestávce Slovan zaslouženě vyrovnal. V nervozním závěru, který vyplnily i dvě červené karty, se prosadil Tesař.
Góly: 30. Zahradník, 75. M. Strašík – 25. Miřátský, 44. Krajíček. Rozhodčí: Jůn. ČK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Kamenice: Votápek – Tuček, Novák, J. Strašík, Schober, Halada 46. Tesař, M. Strašík, Zahradník (80. Plášil), Pelc. Kušta, Kotek (87. Pechek).⋌ (va)

BEDŘICHOV – H. CEREKEV 5:0
Už v 7. minutě dostal P. Mašek přihrávku ze strany, obehrál beka a zamířil k tyči. Domácí povedený úvod nastartoval, hosté museli být stále v pozoru. Ale ani Roudenský nebyl bez práce. Jednou vytěsnil nepříjemnou střelu na roh, podruhé mu pomohlo břevno. Skóre se tak podruhé měnilo až v 39. minutě, kdy důrazný Vacek vybojoval míč a bodlem zvýšil na 2:0. Hosty pak zlomil hned v úvodu druhé části P. Mašek, který potvrdil roli střelce krásným projektilem – 3:0. Od té chvíle Horní Cerekev rezignovala a na hřišti byl pouze Bedřichov. Na 4:0 zvýšil po samostatném úniku Vacek a P. Mašek zkompletoval hattrick kličkou ve vápně a technickou střelou k tyči.
Góly: 7., 46. a 69. P. Mašek, 39. a 65. Vacek. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas 2:0. H. Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Koten (62. Loukota), Vondráček, Zelenka, Macík, Kůta, Havel, Martínek (15. J. Plachý), Serbus.⋌ (vb)

BUDÍKOV – KOSTELEC 2:4
Domácí šli rychle do vedení. Již ve 3. minutě proměnil pokutový kop M. Vodrážka. Hosté ale brzy zvedli hlavy, když zpoza šestnáctky vyslal gólovou střelu Sekan. Do přestávky Kostelec strhl vedení na svou stranu po rychlém protiútoku. Ve zbytku zápasu byli hosté fotbalovější, domácí se sice snažili, ale brzdily je nepřesné přihrávky. Kostelec tak vytáhl skore na 4:1, teprve pak snížil Pokorný.
Góly: 3. (PK) M. Vodrážka, 72. Pokorný – 11. Sekan, 35. Číhal, 52. Nikodým, 72. Kružík. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (68. Kavka). Diváci: 70. Poločas: 1:2. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka, Vostřejž, Onderka (46. V. Vodrážka), Pokorný, Šedivý, F. Žáček, Bleha, Janák (72. Novák), T. Bláha, Kavka.⋌ (mso)

ČERNOVICE – HAV. BOROVÁ 2:1
V Černovicích se hrál vyrovnaný líbivý kombinační fotbal, který nakonec přinesl bodový zisk domácím. Po nastřelení tyčí na obou stranách otevřel skóre Hubáček, který po zaváhání obrany vstřelil také druhý a nakonec i vítězný gól. O dramatický závěr se postaral snížením Blažek. Černovičtí v posledních deseti minutách urputně bránily výsledek, několikrát je podržel brankář Janák.
Góly: 35. a 70. Hubáček – 80. Blažek. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Černovice: Janák – Bíro, Kohout (65. Míka), Petrák (45. Ševčík), Bohuslavický, Hubáček, Paclík, Kubů, Hadrava, Tille, Scheufler. Havlíčkova Borová: Pavel Veselý – Janáček (58. Tonar), Klement, Blažek, Frühbauer, Kučera, Chlubna, J. Veselý, Petr Veselý (65. Hošák), Němec, Šrámek. ⋌(aln)

Ostatní výsledky – skupina A: Habry – Kožlí 1:2, Lípa – Golčův Jeníkov 3:2, Chotěboř B – Ždírec nad Doubravou B 1:3, skupina B: Vladislav – Borovina 1:4, Telč – Studenec 1:2, Luka nad Jihlavou – Herálec (ZR) 3:2, Měřín – Vrchovina B 0:4, Čáslavice – Rozsochy 1:0, Jakubov – Štěpánov 3:1, Křoví – Mohelno 5:4.