PELHŘIMOV B – VĚŽNICE 4:0

Domácí začali skvěle a převahu si udrželi po celý první poločas. Již ve 4. minutě nastřelil Hovorka přímo z rohu břevno, skore pak otevřel hlavou Hurda. Hrající trenér Pelhřimova byl autorem i druhé branky, když do sítě dorazil Čmuchovu vyraženou střelu. Ve 41. minutě se do jediné vážnější šance dostali hosté, ale sólo Šejstala vyřešil J. Dvořák včasným vyběhnutím. Po změně stran se hra na dvacet minut vyrovnala, ovšem pak Pelhřimov zabral a zasadil soupeři další dva údery. V 71. minutě zakončil podařenou akci Hrnčíře gólem Papež a skore uzavřel snadnou dorážkou do odkryté branky Čmucha.
Góly: 14. a 19. Hurda, 71. Papež, 78. Čmucha. Rozhodčí: J. Kůrka. ŽK: 4:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Pelhřimov B: J. Dvořák – R. Hejda, Krčil, M. Blažek, Hrnčíř, A. Hejda (79. Šoula), Dýnek, Hovorka (70. Heřmánek), Čmucha – Hurda, Martin Dvořák (64. Papež).

HUMPOLEC B – POHLED 0:2
Pohled vstoupil do zápasu dobrou kombinační hrou, v první části se však neprosadil. Domácí prakticky hrozili pouze ze standardních situací. Po změně stran Humpolečtí pokračovali ve špatném výkonu a byli potrestáni, když v 53. minutě Janďourek překvapil všechny přítomné včetně gólmana Padrnose střelou z dobrých čtyřiceti metrů. Dobrý výkon Pohledu podtrhl hlavou střídající Vondal.
Góly: 53. Janďourek, 86. Vondal. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Humpolec B: Padrnos – Honzárek (69. Sobotka), Keller, Tesař, Metál, Jirák, Bláha, Svoboda, Chlád (79. R. Štěpán), Beránek (60. Kubíček), Z. Štěpán.

SPEŘICE – ŽIROVNICE 1:1
Ve Speřicích se odehrála nadprůměrná fotbalová bitva a více šancí k vítězství měli domácí. Už v šesté minutě Jůzl gólovku zahodil, ale Dálnice i tak soupeře přehrávala. Žirovnice hrála na brejky a Martin Moravec jeden proměnil ve vedoucí gól. Druhý Pokornému zlikvidoval výborný Brozoň. Těsně před poločasem pak dvakrát vychytal domácí střelce Kadlec. Ve druhém poločase potrestal sražení Nenadála ve vápně přesným pokutovým kopem Němec a rozhodl tak o zasloužené dělbě bodů.
Góly: 51. (PK) Němec – 17. Moravec. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:2. Diváci: 250. Poločas: 0:1. Speřice: Brzoň – Čermák (83. Bláha), Holenda, Sávi, Němec, Pohan, Jůzl, Strnad, Nenadál (71. Pikl), Štěpán, Křišta. Žirovnice: Kadlec – Kuš, P. Houška, Staněk, Charousek, Pokorný, T. Houška (71. Poustecký), Sedský, Moravec, Blažek (76. Makovička), Weith.

SVĚTLÁ – ÚSTRAŠÍN 3:0
Domácí už potřebovali vítězství jako sůl, takže na Ústrašínské vlétli ve velkém stylu. Nejdříve se po rohu v sedmé minutě prosadil hlavou Štros, pak z dalšího centru těžil kanonýr Křikava, když snadno doklepl míč po odraženém míči – 2:0. Vzápětí mohl Rezek přidat další gól, avšak jeho hlavička mířila těsně vedle. V prvním poločase se hosté prakticky k ničemu vážnějšímu nedostali, za domácí spálil další příležitost Tůma, jehož dorážka do odkryté brány nenašla správný cíl.
Po změně stran ihned domácí přidali šťastný třetí gól, když se míč trochu náhodně odrazil od Štrose a zapadl přesně k tyči. Hosté si vytvořili jen jeden náznak šance, ale Paclík z hranice vápna přestřelil. Ke konci ještě předvedli pěknou akci domácí, když Tůma pěkným pasem našel Křikavu, jenž poslal míč z voleje vedle tyče.
Góly: 7. a 46. Štros, 13. Křikava. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 2:4. Diváci: 250. Poločas: 2:0. Ústrašín: Vaverka – Cichra, Rod, Rysl, Kubiska (46. Paclík), Novák, Kmoch, Běloch, Jírů - Fux, Kratochvíl.

Ostatní výsledky – skupina A: Kostelec – Chotěboř B 0:2, Ždírec B – Lípa 2:2, Golčův Jeníkov – Habry 3:2, Tis – Bedřichov 3:8, skupina B: Borovina – Křoví 0:1, Mohelno – Jakubov 1:4, Štěpánov – Čáslavice 1:3, Rozsochy – Měřín 3:0, Vrchovina B – Luka 1:1, Herálec (ZR) – Telč 2:1, Studenec – Vladislav 8:2.