Plačkov přepustil první příčku Vyskytné

Pelhřimovsko - Na drama je zaděláno ve III. třídě fotbalistů. Plačkov ztratil na jaře první body, když prohrál v Petrovicích a zároveň přišel o první příčku.

9.6.2009

O to, kdo skončí ve III. třídě poslední, se hrálo v Kámeně. Domácí nakonec předposlední příčku vybojovali, přesto po zápase mnoho radosti neměli. Nad rezervou Jiřic vedli v poločase 4:0, zápas ale skončil 4:4.Foto: DENÍK/Kamil Vaněk

Tu si zpět vzala Vyskytná, ale o jménu postupujícího není zdaleka rozhodnuto. Oba rivalové na sebe narazí v rámci posledního kola. Předtím ale Plačkov čeká v tabulce třetí a v odvetách velmi úspěšný Želiv.

SPEŘICE B – KOŠETICE B 1:0

Ve Speřicích si se zápasem také pohrála průtrž mračen, ale mač výrazněji neovlivnila. Utkání rozhodla přesná trefa Martina Čeledy, který se prosadil nohou po rohovém kopu.
Gól: 70. M. Čeleda. Rozhodčí: Šefčík. Diváci: 20. Poločas: 0:0. Speřice B: Vávra - Havel, T. Němec, Kostřica, Rokovský, Marek, M. Čeleda, Prajsler, Borovička, P. Němec. Košetice B: Duffek – P. Klapka, T. Klapka, Filípek, Bejček, Urbánek, Čermák, Přibyl (46. Štyx), Sovka, Pospíchal, Mudra.

SENOŽATY – HOŘEPNÍK 5:2
Domácí měli doslova úvod snů, když vedli v 6. minutě už 3:0, přičemž se trefili Cibula, Schwarz a Jankůj. Do poločasu stihli Hořepničtí pouze snížit. Po změně stran už Senožaty v klidu dokráčely pro tři body.
Góly: 6. a 64. Jankůj, 1. Cibula, 3. (PK) Schwarz, 59. J. Mareš – 41. Jelínek, 47. M. Joneš. Rozhodčí: Klein, ŽK: 0:1, Diváci: 80. Poločas: 3:1. Senožaty: Svoboda – Strnad, Cibula, L. Mareš, Zápotočný, Sibal, K. Mareš, J. Mareš, Jankůj, Schwarz (75. Večeřa), Sýs. Hořepník: Lapáček – Beránek, P. Dlouhý, Kos, Mezera (39. Jelínek), Petrů, T. Dlouhý, M. Joneš, Buchta, Dalík, P. Joneš.

V. CHYŠKA – AFK PELHŘIMOV 2:2
Hosté přijeli s odhodláním uhrát bod, což se jim povedlo i díky špatnému terénu. Pelhřimovští vedli po poločase 2:1, v dalších pětačtyřiceti minutách už stihl pouze za Velkou Chyšku vyrovnat Zenáhlík.
Góly: 7. Sojka, 68. Zenáhlík – 20. Vacek, 39. Šťastný. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 3:1. Diváci: 20. Poločas: 1:2. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Dorazil, Drs, Mařinec, M. Křížek, Žilka, Zenáhlík, Hrubý (88. Krajíc), Havlíček (40. P. Křížek). AFK Pelhřimov: Rous – P. Sláma, Lapáček (28. Vítů), Novotný, J. Sláma, Šťastný, Kletečka, Vacek, Novotný, Macháček, Horký.

VYSKYTNÁ – N. CEREKEV 4:2
Novocerekvičtí hrozili především z rychlých protiútoků, ale nakonec jim to body nepřineslo. V domácím dresu se opět blýskl elitní střelec Ladislav Hlobeň, když hattrickem rozhodl o výsledku utkání.
Góly: 25., 40. a 88. Hlobeň, 60. Slavík – 45. a 80. (první PK) Novák. Rozhodčí: Brada. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (70. Maška). Diváci: 40. Poločas: 2:1. Vyskytná: Drahný – Přibyl, Fíla, Vondrák, Pahr, Slavík, Valenta, Bezděkovský, Roubíček, Souček (72. Bína), Hlobeň. Nová Cerekev: Mach – Maška, Pavlík (50. Soják), Nenadál, Sochor, Dvořák (60. D. Zíka), K. Zíka, Rajčan, Knězů, Novák, Hadrava (80. Kopic).

KÁMEN – JIŘICE B 4:4
První poločas vyzněl o poznání lépe pro domácí. Po vyrovnané první čtvrthodině Kámen zabral a jelikož se mu dařilo i v koncovce, získal vedení 4:0. Po změně stran se však karta obrátila, Jiřice snížily nejprve na 4:2 a v poslední pětiminutovce ještě dvakrát skorovaly, což zapříčinilo dělbu bodů.
Góly: 15. a 35. Pučálek, 20. Kožera, 30. Přibyl – 64. a 90. Nešpor, 62. Pavlík, 85. Vítek. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 4:0. Kámen: Jirků – J. Dvořák, Buček, Kožera (60. Samec), Z. Dvořák, Másilko, Přibyl, Krch (46. Girba), Zíka, Mládek, Pučálek. Jiřice B: Čepl – Maděra, Vítek, Hrůza, Fučík, Tůma, Pavlík, Nešpor, Prachniar, Jirků, Havel.

ŽELIV – LUKAVEC B 7:3
Celé utkání měli domácí otěže pevně ve svých rukou. Lukavečtí se dostávali do hry jen zásluhou chyb Želiva. Ten jich však moc neudělal, navíc si vše vynahradil v ofenzívě. Za zmínku stojí podařená pumelice z kopačky Nováka, který se trefil do šibenice lukavecké branky zhruba z dvaceti metrů.
Góly: 22. a 38. L. Radil, 57. a 75. Jan Zour, 27. M. Stibůrek, 56. J. Humeš, 67. P. Novák – 34. a 55. Riant, 24. Šimek. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 3:2. Želiv: Thomaier – Stibůrek, Krpálek, Němec (80. Joukl), Jan Zour, Z. Humeš, Novák, L. Radil (70. Jiří Zour), Kratochvíl, J. Radil, J. Humeš. Lukavec B: Lehner – Mišoň, Hanzlík, Vokoun, Riant, Knapeš, Ďásek (70. Prokop), Hippmann, Dvořák, Piler, Šimek.

PETROVICE – PLAČKOV 4:1
Domácí sehráli jeden z nejlepších zápasů sezóny před nadšeným obecenstvem. Při derby Humpolecka doslova smetli favority z Plačkova, když hosté mohli být rádi, že si odvezli pouze čtyřbrankový příděl.
Góly: 12. a 25. (první PK) Kubát, 56. a 77. T. Moravec – 75. (PK) Tománek. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Petrovice: Pfau – Kolář, R. Moravec, T. Moravec, Kraus, Vodrážka (68. Zach), Kameš, Kostka, Kubát, Čekan, Folejtar. Plačkov: Havel – Mottl, Krejčí, Trtík, Němec, Klap (27. Cvrček), Vrána, Kubů, Kratochvíl, Vašíček, Vaňous (61. Tománek).

14. Jiřice B 24 1 3 20 27:122 6

Příští kolo (25.): Petrovice – Kámen, Plačkov – Želiv, Lukavec B – Vyskytná, Nová Cerekev – Velká Chyška, AFK Pelhřimov – Senožaty, Hořepník – Speřice B, Košetice B – Jiřice B.

reportéři Deníku

9.6.2009 VSTUP DO DISKUSE

Na dálnici D1 zemřel po nehodě další řidič

Takto vypadá klokan Kuki, který utekl chovateli až z Mohelnice. Objevil se v minulých dnech poblíž Jihlavy.

Majitel hledal Kukiho u Vyskytné. Zatím ho nenašel

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Policisté hledají svědky úterní tragické nehody na dálnici D1

Vysočina - Policisté nyní hledají svědky, kteří viděli v úterý 15. srpna před půl jedenáctou dopoledne průběh tragické dopravní nehody na 161,7 kilometru dálnice D1 směrem na Prahu. Při nehodě osobní vozidlo Porsche Cayenne černé barvy se slovenskou registrační značkou narazilo na zadní části nákladního vozidla. Jeho řidič na místě zemřel. Lidé, kteří mohou událost objasnit, se mají hlásit na lince 158.

Celostátně hledaný muž po dopadení nadýchal více než 5 promile

Humpolec – Celostátně hledaného muže zadrželi policisté v Humpolci. Před eskortem do vězení nadýchal více než 5 promile.

Zámeckou kapli v Pacově ovládne multižánrová výstava

Pacov – Nadcházející víkend bude v Pacově patřit jedinečné kulturní události. Místní Zámeckou Kapli svatého Václava ovládne umělecká výstava s názvem Jan Zoubek a přátelé.