I. B třída, skupina B
KOŽLÍ – BUDÍKOV 1:2

Od začátku se hrál bojovný fotbal, několik gólových šanci na obou stranách vlivem těžkého terénu zůstalo nevyužito. Až ve 20. minutě se z hranice vápna trefil Pešek a Kožlí vedlo 1:0, hosté však ještě do přestávky srovnali. Po pauze měli domácí územní převahu, Plesl a po něm Voplakal byli blízko gólu, šance však vyšuměly do ztracena. Po hodině hry zahrával Budíkov trestný kop, ve vápně nastala tlačenice a Janák dotlačil míč do sítě, což zajistilo hostům vítězství.
Góly: 20. Pešek – 35. Vodrážka, 61. Janák. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 2:1, Diváci: 70. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, T. Bláha, Pokorný, Janáček, P. Žáček, Smereka, Matoušek, F. Žáček (46. Bleha), Kavka, T. Bláha.

TIS – PELHŘIMOV B 3:1
Na hřišti v Tisu se zrodilo překvapení, když domácí zaslouženě na těžkém terénu zdolali lídra tabulky. Oboustranně se však hrál kvalitní, technický fotbal. Hned ve 2. minutě po rohovém kopu dal vedoucí gól Zezulák, po půlhodině hry sklidila potlesk bomba Miloslava Kozlíka z hranice vápna, která jenom těsně minula cíl. Poté se hra vyrovnala, před brankou se ocitl v gólovce Miřátský, pelhřimovský obránce však skluzem hrozící pohromu odvrátil. Dvoubrankový náskok Tisu do přestávky zajistil Vala. Po pauze si techničtí hosté již vynutili převahu v poli, několikrát však spoluhráče podržel gólman Holcman. Po hodině hry vedoucí celek I. B třídy sice snížil na 2:1, o pět minut později se míč nečekaně zastavil v kaluži, toho využil Miřátský a zajistil Tisu tříbodový zisk.
Góly: 2. Zezulák, 36. Vala, 67. Miřátský – 60. Zabloudil. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Pelhřimov B: Dvořák – Hrnčíř, Heřmánek, Zabloudil, Máca, A. Hejda, R. Hejda, Kmoch, Pavouk (68. Čmucha), Rumanovský, Talich (78. Hurda). ⋌(ham)

KOSTELEC – POČÁTKY 4:2
Domácí chtěli prodloužit vítěznou šňůru na pátý zářez, což se jim nakonec podařilo, ale nebylo to rozhodně jednoduché. Hosté hráli po celé utkání velmi aktivně, ovšem srážela je střelecká potence, kterou nejlépe dokumentovala 16. minuta, kdy Dedera spálil stoprocentní šanci. Hned z protiútoku naopak nezaváhal z brejku Bartejs a domácí šli do vedení. Z dalšího přečíslení zvyšoval ještě do poločasu Číhal. Po obrátce se podařilo Počáteckým snížit zásluhou Smejkala, ale rychlý kontr po ose Ohnsorg, Číhal znamenal opět dvoubrankový náskok pro Kostelec. Svojí druhou brankou se pak v 74. minutě prezentoval nejlepší hráč Počátek Smejkal z přímého kopu, ale poslední slovo měli Kostelečtí. Po dalším z mnoha přečíslení obrany hostí zakončil své sólo domácí Smejkal.
Góly: 39. a 70. Číhal, 17. Bartejs, 79. Smejkal - 64. a 74. J. Smejkal. Rozhodčí: Veselý. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas 2:0. Počátky: Novotný - Kozelek, Fujerik, Kmoch (81. Tesař), Burza (55. Holý), Kopečný, Vlček, D. Dedera, Král, J. Smejkal, T. Dedera. ⋌(vb)

ČEJOV – H. BOROVÁ 1:5
Favorizovaní hosté měli převahu už v prvním poločase, ale domácí se poměrně dobře bránili, takže Kubát nebyl příliš v ohrožení. Ve 37. minutě rozehráli akci na jeden dotek Jaroslav Svoboda s Čeledou a druhý jmenovaný dostal Čejov do vedení. Hosté však do přestávky vyrovnali, když se hlavou po rohu trefil Hošák. Ten zařídil i obrat v zápase, přičemž vzápětí zvýšil na 1:3 Němec. Na hřišti přibylo nervozity, k vidění byly tři červené karty. Závěr zápasu už byl jednoznačný, což Havlíčkova Borová vyjádřila dalšími dvěma brankami.
Góly: 37. Čeleda – 41. a 49. Hošák, 55. Němec, 84. Blažek, 87. Petr Veselý. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 4:2. ČK: 2:1 (71. Moravec, 75. Čeleda – 71. Šrámek). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Čejov: Kubát – Šlechta, Moravec, Doležal, Josef Svoboda, Neubauer, L. Svoboda (85. Havelka), P. Mráček (80. M. Mráček), Čeleda, Krpálek (60. Krbec), Jaroslav Svoboda. ⋌(dol)

POHLED - ČERNOVICE 3:0
Do přestávky to bylo vyrovnné střetnutí, blízko gólu byli domácí hráči Jiří Fišer s Janďourkem, neprosadili se však. Hosté se do gólové příležitosti nedostali. Po změně stran byli blízko úspěchu dvakrát Jiří Fišer a jednou Eis, domácí byli v tlaku, góly začaly však padat až po hodině hry. Nejdříve se prosadil střídající Moučka, který přinesl do hry domácích potřebné oživení, potom po rohovém kopu hlavou skóroval Jiří Fišer na 2:0. Při třetím gólu vypracoval pěknou akci Eis, ve vápně přistrčil Janďourkovi, který jenom potvrdil zaslouženou výhru Pohledu.
Góly: 65. Moučka, 74. Jiří Fišer, 75. Janďourek. Rozhodčí: Volf. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Černovice: Janák - J. Paďourek, Kohout, Pěnka, Bohuslavický - Tikal, Hubáček, Maštalíř, Hadrava (80. Tille), Z. Paďourek, Scheufler.

LÍPA - HUMPOLEC B 0:3
Hosté byli fotbalovější a rychlejší, v poli napadali domácí hráče a tím si i vytvářeli střelecké pozice. Již po čtvrthodince hry utekl Jirák a únik bezpečně proměnil ve vedoucí gól hostů. Ještě do přestávky přidal druhou trefu Alenka. Po pauze hosté pokračovali v náporu a výhru potvrdil dvacet minut před koncem třetím gólem Štěpán.
Góly: 15. Jirák, 36. Alenka, 70. Štěpán. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 3:1. Poločas: 0:2. Diváci: 60. Humpolec B: P. Beránek - Tesař, Metál, Zbyněk Štěpán, Svoboda, Skořepa, R. Štěpán, Alenka, Jirák (75. Vyhnálek), Časar, Zdeněk Štěpán. ⋌(ham)