Dalším sestupem ohroženým týmům se nedařilo. Po dlouhé krizi se probral Pelhřimov B a ve druhé půli utkání s Černovicemi předvedl výkon hodný lídra tabulky.

PELHŘIMOV B – ČERNOVICE 6:1

První poločas se nesl v duchu pelhřimovských předchozích zápasů. Domácí měli mírnou herní převahu, jenže i přes gól Heřmánka se trápili. Navíc v 18. minutě po závaru srovnal Hubáček. Po přestávce to bylo ale naprosto jiné utkání. Domácí přidali, s podporou větru se hrálo prakticky výhradně jen na černovickou branku. Vše rozhodla hlavička Martínka, který zůstal v 53. minutě při rohovém kopu úplně sám na hranici malého vápna. Hosté nestačili a dá se říci, že je konečný výsledek pro ně ještě milosrdný, neboť Pelhřimovští kromě pěti branek trefili tyč a břevno.
Góly: 65. a 80. Pavouk, 8. Heřmánek, 53. Martínek, 70. L. Máca, 88. Hovorka – 18. Hubáček. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: Dvořák – Hrnčíř, Heřmánek, Martínek, Zabloudil (66. Čmucha), A. Hejda (46. R. Hejda), Hovorka, Pavouk, T. Máca, L. Máca (73. Jiří Kmoch), Jan Kmoch. Černovice: Janák (70. Vošahlík) – Bíro, Kohout (27. J. Paďourek), Pěnka, Z. Paďourek, Stark, Tíkal, Hubáček, Hadrava, Kubů, Scheufler.⋌ (va)

BUDÍKOV – H. BOROVÁ 1:1
Budíkov začal špatně. Hned v úvodu šli hosté do vedení z penalty, která se zrodila po chybě obrany. Havlíčkova Borová působila fotbalovějším dojmem, lépe kombinovala a v 17. minutě měla výhodu dalšího pokutového kopu. V tomto případě se ale skore neměnilo. Domácí si v první půli vypracovali tři gólové příležitosti, největší měli ve 22. minutě, kdy šli ve dvou sami na brankáře. Po přestávce přidal Budíkov na aktivitě a v 63. minutě srovnal skore. Po trestném kopu se hlavou prosadil P. Žáček. Domácí pak získali převahu, ale skorovat nedokázali. V nastaveném čase ještě rozhodčí odpískal pro hosty přísnou třetí penaltu a byl vyloučen domácí obránce Bleha. Brankář Bláha byl však úspěšný a remízu pro Budíkov uhájil.
Góly: 63. P. Žáček – 3. (PK) Šrámek. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 5:1. ČK: (90. Bleha). Diváci: 80. Poločas: 0:1. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, T. Bláha, Bleha, Pokorný, Prokop (46. Zástěra), F. Žáček, Janák, Marousek, P. Žáček, Smereka (64. Zet). ⋌(mso)

HUMPOLEC B – POČÁTKY 2:1
V prvním poločase se udály všechny zajímavé záležitosti zápasu. Z pěti šancí proměnil Humpolec pouze dvě, hosté korigovali Fujerikem. Po změně stran měli opět více ze hry domácí, Počátky hrozily z rychlých brejků, branka už však žádná nepadla.
Góly: 16. A. Beránek, 23. Alenka – 30. Fujerik. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Humpolec B: P. Beránek – Tesař, Metál, Kameš, Svoboda, Machyán, R. Štěpán (55. Vyhnálek), Alenka, Zdeněk Štěpán (80. Farka), A. Beránek, Zbyněk Štěpán. Počátky: Novotný – Král, Soukup (38. Smrčka), Háva, Kmoch (15. Šatara), Kopečný, Vlček, Fujerik, T. Dedera, D. Dedera, Tesař.⋌ (ibr)

TIS - ČEJOV 4:1
Domácí hned od začátku získali v poli velkou převahu, bránící hosté jenom odkopávali. Gólové příležitosti neproměnili Valenta s Miloslavem Kozlíkem, ve 20. minutě nepřekonal čejovského brankáře Zezulák dokonce z pokutového kopu. Napravil to o čtvrt hodiny později, když po ideálním centru od Bendy. Po změně stran tlak domácích s větrem v zádech zesílil a začaly padat i branky. Nejdříve doklepl z malého vápna Benda, o pět minut později rovněž zblízka prostřelil gólmana Miloslav Kozlík. Zisk tří bodů pojistil dorážkou do prázdné svatyně Zezulák, hosté potom snížili zásluhou Čeledy.
Góly: 35. a 54. Zezulák, 48. Benda, 53. Miloslav Kozlík - 76. Čeleda. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas 1:0. Čejov: Veselý - Šlechta, Moravec, Neuber, Josef Svoboda, Jaroslav Svoboda, Doležal, L. Svoboda (55. Tománek), Čeleda (85. Novák), Ehrich (67. Krbec), Rozsypal.