Po prohře doma si situaci značně zkomplikovaly Počátky a v klidu nemůže být ani Budíkov, který prohrál okresní derby v Černovicích. První příčku si udržela rezerva Pelhřimova, ačkoliv stále čeká na první jarní vítězství. Tabulkou stoupá juniorka Humpolce, jíž se povedlo vyhrát i čtvrté odvetné utkání.

KOŽLÍ – PELHŘIMOV B 1:1

Domácí se proti lídru vytáhli, do přestávky byli lepším týmem, gólové tutovky však Trpišovský s Blažejovským promarnili. Hosté se do šance vůbec nedostali. Také po pauze měli koželští fotbalisté mírně navrch, štěstí se však přiklonilo k hostům. Po hodině hry dal nevídanou branku přímo z rohového kopu Rumanovský. Po dlouhém autu a zmatku před pelhřimovskou brankou vyrovnal o pět minut později Blažejovský.
Góly: 62. Rumanovský – 67. Blažejovský. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 4:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Pelhřimov B: Dvořák – Hrnčíř, Heřmánek, M. Blažek, Zabloudil, Hejda, Hovorka, Pavouk (59. D. Blažek, 80. Hurda), Máca, Rumanovský, Kmoch (46. Čmucha). ⋌(jh)

ČEJOV – G. JENÍKOV 1:3
Zápas se pro Čejov v úvodu vyvíjel dobře, když se prosadil pohotovou dorážkou Ehrlich. Jeníkov vyrovnal povedenou střelou Šindeláře z dálky a po dalších šestašedesáti minutách měl výhodu jednoho muže v poli, když se nechal vyloučit Igor Moravec. Po změně stran domácí neproměnili dvě vyložené šance, čehož využil soupeř a proměnil dva pokutové kopy. V domácím dresu dostalo šanci hned šest dorostenců.
Góly: 11. J. Ehrlich – 20., 60. a 85. (druhý a třetí PK) Šindelář. Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (26. I. Moravec). Diváci: 70. Poločas: 1:1. Čejov: Kubát – Šlechta, Moravec, Josef Svoboda, Neubauer, L. Svoboda, Mráček (50. Soukup), Čeleda, Jaroslav Svoboda (85. Krpálek), Babinec, Ehrlich (70. Chlád).⋌ (dol)

POČÁTKY – CHOTĚBOŘ B 1:3
Chotěboř se ujala vedení po dvou hrubých chybách domácí obrany. Do poločasu poslal rozhodčí po dvou žlutých kartách do sprch hostujícího Le Ahn Tuana. Domácí se otřepali a po poločase zatlačili chotěbořskou zálohu do defenzivy, poté dokonce snížil Plášil. O lepší výsledek se Počátky opět připravily vlastní chybou, když Češík využil špatný odkop obránce a uzavřel účet zápasu.
Góly: 54. Plášil – 8. Hospodka, 11. Bárta, 62. Češík. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (42. Le Anh Tuan). Diváci: 70. Poločas: 0:2. Počátky: Matula – Kmoch (59. Burza), Háva (66. Šatara), Fujerik, Kopečný, Král, Vlček, Kozelek, T. Dedera, D. Dedera, O. Plášil. ⋌(krl)

ČERNOVICE – BUDÍKOV 3:1
Oboustranně pohledné a vyrovnané okresní derby nabídlo nedělní odpoledne v Černovicích. Domácí rozhodli lepší křídelní hrou a v brance jistým Janákem. Z kolmých přihrávek skórovali Hubáček a Kohout, ve druhé půli ze standardky nastřelil budíkovský Marousek tyč. Z obdobné situace hlavou na druhé straně zakončil zkušeně Pěnka. V 85. minutě při nepřehledné situaci zapískal rozhodčí Janko penaltu, kterou s přehledem proměnil Vodrážka a zmírnil tak prohru hostů.
Góly: 38. Hubáček, 43. Kohout, 70. Pěnka – 85. (PK) Vodrážka. Rozhodčí: Janko. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Černovice: Janák – Bíro, Kohout (73. J. Paďourek), Pěnka, Z. Paďourek, Stark, Tikal, Hubáček, Hadrava, Kubů (89. Vošahlík), Scheufler. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, T. Bláha, Bleha, Pokorný, Janák (75. Novák), F. Žáček, Zástěra (70. Onderka), Marousek, P. Žáček, Smereka. ⋌(aln)

H. BOROVÁ - HUMPOLEC B 0:2
Do přestávky se hrál oboustranně nezáživný fotbal, v jediné šanci se domácí Blažek ocitl sám před brankářem, neměl však dobře seřízenou mušku. Také hosté si vypracovali jenom jednu gólovou příležitost, tu však Časar po rohovém kopu střelou hlavou proměnil. Po změně stran se tlak domácích postupně měnil v drtivou převahu, ani jednu ze čtyř nabídnutých gólovek nedokázali zužitkovat. Naopak již v nastaveném čase humpolecká rezerva z brejku Štěpánem zvýšila na 0:2.
Góly: Časar, Zbyněk Štěpán. Rozhodčí: Servít. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Humpolec B: P. Beránek – Machyán, Tesař, Alenka, Metál, Zdeněk Štěpán, Svoboda, Jirák, Skořepa (22. Vyhnálek), Časar (70. R. Štěpán), Zbyněk Štěpán. ⋌(jh)