Na hodně těžkém terénu byla k vidění doslova přestřelka.

HUMPOLEC – PELHŘIMOV 3:4
Pelhřimov šel rychle do vedení, centr Marka Machače proměnil Bartoň. Po čtvrthodině hry vyrovnával po Kratochvílově centru Dalík střelou do odkryté pravé části Rohovcovy branky.

Netrvalo dlouho a Humpolec získal vedení. Teprve před koncem poločasu vyrovnal po Nebeského zpětné přihrávce polovysokou střelou k pravé tyči Martin Kubík. Pelhřimovský Horký měl smůlu, jeho střelu zastavila tyč.

Aktivní vstup domácích do druhého dějství korunoval po centru Kratochvíla nikým neatakovaný Tomovič. Třetí gól Humpolce byl takřka zrcadlovým opakováním prvního. Hosté se ale nevzdali. Po rychlé a důrazné akci vyrovnal střelou po zemi tísněný Jan Hložek. Vedení Pelhřimovu zajistil rychlým protiútokem Martin Kubík a jak se později ukázalo, byla to trefa vítězná.

Góly: 15. Dalík, 22. Šilpoch, 55. Tomovič – 40. a 69. M. Kubík, 3. Bartoň, 63. J. Hložek. Poločas: 2:2. Humpolec: Jícha (60. Brávek) – Doležal, Fikar, Jančík (71. Vávra), Palán (46. Beneš) – Dalík (46. Tran), Žatečka, Maršík, Šilpoch (80. Rokos) – Kratochvíl, Tomovič.  Pelhřimov: Rohovec – Mádl, V. Hák, Duchan, L. Machač – Bartoň, M. Machač, M. Kubík, Horký – Nebeský, J. Hložek. Střídali Kropáček, Nedělčev, Ryšavý.