ČERNOVICE – PACOV B 4:3

Hosté měli skvělý vstup do zápasu, dostali se do vedení 3:1. Domácí Paclík ale dvěma góly orámoval přestávku a pouhé dvě minuty před koncem završil obrat ve skóre L. Pěnka.

Góly: 13. Růžička, 44. a 48. Paclík, 88. L. Pěnka – 11. Jan Přibyl, 19. Doležal, 21. Ševčík. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 2:3. Černovice: Vošahlík – Buček, Kos, Kohout, Růžička, Martin Mazanec, L. Pěnka, Paclík, Hůlka (66. Filípek), Jůn, Hodina (55. Kubů). Pacov B: Kalina – M. Vlach, Rathouský, Svoboda (78. Petrů), Z. Rybčák (64. Flígr), J. Vlach, Doležal (46. Hanek), Jan Přibyl, Novotný (46. Podolský), Dvořák, Ševčík (46. Šimek).

SPEŘICE B – LUKAVEC 3:2

Domácí vstoupili do utkání dobře a už v úvodní minutě měl dvě stoprocentní šance Morava, ale ani v jednom případě nedokázal překonat Ludvíka. To se v prvním poločase povedlo jen dvakrát Žáčkovi. Po přestávce nejprve snížil Zamrzla a po hrubce speřické obrany Slabý dokonce vyrovnal. Závěr však vyšel lépe domácím, trestný kop Moravy dorazil do branky Čermák.

Góly: 16. a 27. Žáček, 88. Čermák – 47. M. Zamrzla, 68. Slabý. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Speřice B: Tkadlec – Čermák, Jiří Holenda st., L. Svoboda (46. D. Moravec), Linhart, Žáček (67. Med), Kovář (62. J. Moravec), Merunka, Maděra, Morava, Huňáček (84. J. Svoboda). Lukavec: Ludvík – Mařinec, Václav Prchal, A. Mišoň, Prokop, Merenus, M. Zamrzla, Martin Chomát (67. V. Zamrzla), T. Mišoň, Luboš Krill, Slabý (78. Wenemoser).

PLAČKOV – ČEJOV 4:2

Domácí se konečně sešli v nejsilnější sestavě a důležitý zápas o záchranu zvládli na jedničku. Od začátku byli v poli lepším týmem, udržovali si vedení. Čejov hrozil pouze z rychlých protiútoků a neustále jen dotahoval.

Góly: 10. Ehrlich, 22. Filínský, 66. Vrána, 76. Janďourek – 52. a 81. Prokop. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Plačkov: Novotný – Ehrlich, Filínský (75. Jonáš), Kašpar, Janďourek, Miko, Mottl, Štěpán (82. Kubů), Martin Němec, Vaňous, Vrána. Čejov: Krupička – Semrád, Beneš, J. Hložek (61. Romaniuk), Havel, Moravec, Marek, Nápravník, Prokop, Neuber, Doležal (46. Mraček).

Č. ŘEČICE – H. CEREKEV 3:1

Ve vyrovnaném zápase dostal domácí do vedení dvěma góly T. Obranec, proložila je trefa P. Chadima. Po přestávce byl dlouho výsledek na vážkách. V 86. minutě ale unikl po křídle Markvart a jeho přihrávku dorazil do sítě Duchan.

Góly: 16. a 28. T. Obranec, 86. Duchan – 24. P. Chadim. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 3:4. Diváci: 90. Poločas: 2:1. Červená Řečice: Brávek – Popovič, Káva (67. Nedohybchenko), Roubal, Duchan, Dýnek, Kubíček, Chvalkovský, Keller, T. Obranec, Markvart. H. Cerekev: L. Chadim – P. Chadim, Dařílek (46. Hrdina), Brada, Mezera, Loukota, Kůta, Havel, Suchý (76. Petrák), Novák, Filsoch.

MARATON – ÚSTRAŠÍN 3:1

Domácí vyhráli především zásluhou Pahra, který jako jediný snese přísnější měřítko. První gól vstřelil pohotovým lobem, druhý přidal z penalty. Zápas pohledný fotbal nenabídl, hra byla rozháraná, plná osobních soubojů.

Góly: 21. a 43. Pahr (druhý PK), 24. Vlček – 38. Popelka. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 3:1. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Blažek (46. Prchal), Beneš, Zabloudil, V. Vacek, Hejda (46. Pavouk), Vlček, Kmoch, Moravec, Liknarovych, Pahr (60. Zelenka). Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Gebarovský (82. Seknička), Kott, Popelka, Nápravník, Starý, T. Jírů, Šoula, Kořínek, Musil.

OBRATAŇ – ŽIROVNICE B 4:3

Domácí měli v prvním poločase navrch, zaslouženě si vybudovali vedení 3:1. Po přestávce hosté přidali na tempu a bojovnosti, ale už stačili jen zmírnit porážku.

Góly: 13. Hovorka, 21. Vlach, 30. Tábora, 55. D. Kudrnáč – 2. Pokorný, 66. T. Severa, 68. O. Doležal. Rozhodčí: Souček. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Obrataň: Vilímek – P. Kudrnáč, Menšík, Tomovič, Hovorka, Vítámvás, D. Kudrnáč, Tábora, Vlach (26. Pražák), M. Kudrnáč, Pařil. Žirovnice B: Kolář – Kuš, P. Doležal, V. Rušil, T. Severa, Pokorný, T. Houška, O. Doležal, M. Rušil, Kopejtko, Secký.

KAMENICE N. L. B – JIŘICE 4:0

V poli lepší domácí poslal do vedení už ve 2. minutě střelou zblízka Joza. Další góly padaly až po přestávce. V 50. minutě měnil skóre volej L. Hadače, na 3:0 zvýšil z malého vápna Kašparec. Výhru Kamenice orazítkovala penalta, kterou v 73. minutě proměnil M. Strašík.

Góly: 2. Joza, 50. L. Hadač, 66. Kašparec, 73. M. Strašík (PK). Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (72. Zach). Diváci: 55. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou B: Přibyl – Pfaur (46. L. Hadač), M. Strašík, Spěváček, J. Strašík, Ira (81. Šiška), Jaroslav Houser (85. Filípek), P. Macháček, Kašparec, Jiří Houser (66. Nechvíle), Joza. Jiřice: Zabloudil – R. Čepl, J. Vincenc, Langr, Zach, Jirků (46. D. Čepl), Dvořák, Hájek, Petr Novák (76. Borovička), D. Vincenc, Petr Příhoda.

 1. Č. Řečice⋌ 22 14 2  6 64:40 44

 2. Maraton⋌ 22 14 1  7 85:48 43

 3. Lukavec⋌ 22 14 1  7 59:31 43

 4. Jiřice⋌ 22 13 2  7 67:40 41

 5. Černovice⋌ 22 12 3  7 57:45 39

 6. Žirovnice B⋌ 22 11 5  6 61:59 38

 7. H. Cerekev⋌ 22 10 5  7 56:43 35

 8. Speřice B⋌ 22 10 5  7 50:40 35