VYSKYTNÁ – ČASTROV 1:1

Fotbal se začal hrát až po poločase, domácí měli převahu. Do vedení šli však z brejku hosté. Vyskytná zásluhou penalty Valenty v závěru vybojovala alespoň remízu.

Góly: 83. Valenta (PK) – 70. F. Novotný. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 0:0.

ROHOZNÁ – N. CEREKEV 3:0

Střelci se dlouho hledali. Po hodině hry nalezli společnou řeč s přesným zakončením domácí a zásluhou Štrobla a dvou tref Zemana strhli vítězství na svou stranu.

Góly: 66. Štrobl, 72. a 77. Zeman. Rozhodčí: Reich. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

PETROVICE – PLAČKOV B 1:1

Derby Humpolecka skončilo remízou, v poli měli navrch hosté. Naráželi však na dobře organizovanou obranu, za níž byl nejlepší hráč zápasu – brankář Dolejš.

Góly: 29. Folejtar – 52. Svoboda. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

MNICH – V. CHYŠKA 3:2

Oba dva celky měly problémy se sestavy, náhradnické lavičky zely prázdnotou. Převahu v poli měli domácí, ale spoustu šancí promarnili. i hned na začátku utkání problémy se sestavami. Hosté si jich naopak moc nevytvořili, i přesto byli schopni bojovat o tři body až do konce utkání. O vítězství Mnichu rozhodla penalta v podání Vody.

Góly: 5. Dufek, 55. Hrdlička, 80. Voda (PK)– 18. Dvořák, 57. J. Štarman. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Poločas: 1:1.

JIŘICE B – TŘEŠŤ C 2:6

Výsledek hovoří za vše, hosté byli ve všech směrech lepší a už do přestávky vstřelili čtyři branky. Domácí se zmohli jen na odpověď R. Jůzla. Po změně stran se hra zklidnila, vyrovnala. Jiřice zásluhou druhé trefy R. Jůzla korigovali, pak zkompletoval hattrick Vondrák a pečetil výhru Třeště.

Góly: 36. a 70. R. Jůzl – 3., 11. a 85. Vondrák, 6. a 28. Beseda, 63. Pěnička. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:4.