SPEŘICE – ŽIROVNICE 0:1

Domácí v prvním poločase marně hledali optimální tempo, zahrozil jen Vlček, který ale hlavičkoval do tyče. Hosty dostal do vedení ve 44. minutě z penalty Vodáček. Po přestávce se Speřice zlepšily, vytvořily si celou řadu šancí, ale gól dát nedokázaly. Hosté cenné vítězství ubránili.

Gól: 44. Vodáček (PK). Rozhodčí: Terber. ŽK: 4:4. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Speřice: Žáček – D. Moravec, Fukan, Štěpánek (21. Jůzl), Honzárek – Eremiáš (64. J. Moravec), Jančík, Vlček, Jiří Holenda ml. - Soukup (84. Maděra), P. Svoboda. Žirovnice: Švec – M. Hřebecký, Tolkner, Knotek, M. Kořínek (69. Svoboda) – Vaš, Hadrava, Kučera (62. T. Hřebecký) – Vodáček, Staněk, Dýnek (90. M. Rušil). Nejlepší hráči: Dýnek, Vodáček, Švec.