„Náš výkon byl sice lepší než před týdnem proti Chotěboři, ale i tak to bylo jen průměrné utkání. Nešlo to nám ani domácím. Těší mě jen tři získané body a to, že se nám daří začleňovat mladé hráče do sestavy,“ svěřil se trenér Dálnice Jiří Holenda.

HFK TŘEBÍČ - SPEŘICE 0:2

Hosté potvrdili roli favorita, naopak trápící se domácí tým prohrál již počtvrté v řadě. Speřice musely střídat již ve 25. minutě, když odstoupil Štěpánek, ale to je nerozhodilo. Skóre otevřel z penalty záložník Jiří Holenda ml., výsledek na 2:0 pak pečetil střídající Martin Pohan.

Góly: 34. Holenda (PK), 86. M. Pohan. Rozhodčí: Havlín, ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1. HFK Třebíč: Duba - Suchna, Brabenec, Valíček, Houser - R. Bence, Lorenc (62. Pecka), Karásek, Kostelecký - Benáček (90. J. Uličný), Maleta (90. Hrbáček). Speřice: Žáček - Honzárek, M. Pohan st., Krejčí, P. Moravec - Vlček (90. Maděra), Holenda (83. Fukan), Jančík, Štěpánek (25. Kovář) - Soukup (71. Boček), J. Moravec (53. M. Pohan ml.).